Хайдах эрэ хамсаатахпына, левый бок, низ живота болит. Туох эбитэ буолуо? Норм ли?👀

Комментарии

yazematt_
Minmin·Мама троих детей, ждёт четвёртого

Уна еттуннэн этэ бьх ыалдьар диэтэхпэ по большому ещё не сходили да диэччилэр 😅🙈

Нравится Ответить
kyyskis
Күүстээх Кыыс ·Мама двоих (1 год, 3 года)

Ханнык эрэ органнын баттаан ылара буолуо, но гинекологкар этээр

Нравится Ответить