Н
nika_nika8
Н·В ожидании первенца

Подготовка к рождению

Добрий день, дівчата ❤️ Підкажіть, будь ласка, коли ви прали речі та все там підготовлювали ( ліжко ) перед народженням дитини ?) Я так за все переживаю 😅😅😅 Хочеться ж встигнути все зробити, підготувати. А з іншої сторони думаю, можливо ще рано, щоб не запилилися )))

Поділіться, будь ласка, досвідом ) ☺️

Комментарии

darya_filipova
Дарина·Мама двоих (младенец)

С дочкой где-то в 38,а с сыном в 37 недель воды начали отходить,как раз в день когда я стирала ,гладила и складывала сумку,в итоге уехали в роддом и я не успела собрать всё,хорошо что у нас была моя мама и она с мужем потом дособирали,а муж уже на следующий день все привез.Соберите хотя бы самое основное,что нужно в родзал и на первые сутки ребенку,а остальное будете постепенно собирать.

Нравится Ответить
limonkina
Elya·Мама сына (2 года)

Десь в 36 тижнів. Але коли стояла і прасувала одяг (доречі в перший і останній раз😅) то пожалкувала що не зробила раніше, бо це якось було дуже складно мені вже фізично)

А чому там пилитися, одразу все в сумки і готово)

Нравится Ответить
annlaut
Ann·Мама сына-младенца

На вашому терміні вже всі сумки були зібрані, речі випрані та попрасовані. В 35-36 зібрали комод і ліжко, і далі лише чекали. В 37 купили візок (але обрали задовго до цього, просто не мали де зберігати то купили в останній момент)

Нравится Ответить
diet.mila
Тамила·Мама дочки (1 год)

Речі прала десь на 32-33 тижні

А ліжечко за 5 днів до пологів

Нравится Ответить
annamig
Анна·Мама сына-младенца

На 37-38 неделе

Нравится Ответить
alyaaaa88
Алина·В ожидании первенца

Вещи уже все перестирала и погладила, кроватку соберут на 37-38 неделе, а так уже всё готово к малышу

Нравится Ответить
easy.mama
Людмила·Мама двоих (1 год, 4 года)

Ліжко застелила і накрила покривалом або простирадлом. Весь пил збирався на верхній тканині, я її обережно зняла, і одразу можна користуватися.

Нравится Ответить
lia9777
Ju🎀🎀🎀💝💞💕💞💓💝💘💖💗·Мама двоих (2 года, 5 лет), ждёт третьего

Вещи на 33 неделе уже все переглаженные все готово уже стоит и ждёт

Нравится Ответить
mimi_kris_
Крис·Мама дочки (1 год)

Кровать муж собирал , когда я уже родила .

Одежду перед самими родами постирала , погладила и сложила . 36/37 недель

Нравится Ответить
khomulya
Юля·Мама двоих (1 год, 4 года)

Так, до народження все зробила

Прати десь перед ось-ось, може тижні на 38му.

А ліжко готував чоловік вже коли народила, все підготували до того, вони зібрали з татом і застелили. Але тут як вам подобається і хочеться.

Нравится Ответить
_sts_
Татьяна·Мама дочки-младенца

Речі випрала та погладила десь в 32 тижні, бо в 34 вже були складені сумки в пологовий

А ліжечко чоловік склав вже після пологів

Нравится Ответить
lollypop26
Адриана·Мама двоих (2 года, 4 года)

Десь на вашому терміні все зробила, склала, заховала)

Нравится Ответить
katagoktrjh
Екатерина·Мама двоих (5 лет, 9 лет), ждёт третьего

Послушаю

Нравится Ответить