В продовження посту про переплутаний ембріон ( ссылка ), ситуація отримала продовження.
Після народження дитини був зроблений генетичний тест, щоб визначити батьківство, за результатом ми батьки дитини. Після отримання результату, ми, як і попереджали клініку, звернулися до їх керівництва з приводу питання повернення коштів за процедуру ngs, із-за помилок в проведенні якої, ми були змушені пережити амніоцентез і до кінця вагітності гадати «а чия це дитина». 3 тижня розглядало керівництво це питання і дзвонив генеральний директор Мати і Дитина, який сказав, що він не вважає, що вони допустили помилку, бо в нас народилася здорова дитина і наша і це все в принципі навіщо до них приходять, хоча морально він розуміє наші незручності під час вагітності (це так називається) і готовий безкоштовно зберігати наші ембріони (це пару тисяч гривень на рік загалом)
Отакий от він українськи сервіс, тому авжеж тепер питання доведеться переводити в офіційну площину
Згт повністю, природня вагітність неможлива ну і плюс згт. І вони визнали, що переплутали, але прост наполягають, що все, що сталося під час вагітності всі ці нерви, це просто незручності, головне, що типу закінчилося добре, а те, що вони пропонували перервати вагітність, це вони вже забули
@victoria1587, подавайте на моральный ущерб. У вас высокие шансы выиграть. Только хорошего адвоката наймите)
@feticova1986, винайняли вже, тому що я сама морально не стягую спілкуватися ще з такою людиною, яка вважає це незручностями лише.
Я вот специально зашла в Мамлайф, что-бы найти вас и почитать продолжение! Я очень рада за вас, значит Боженька захотел, что-бы у вас была девочка! Только вот столько вы всего прошли, это были испытания! Крепкого здоровья вашей семье!
Дякую вам величезне! Сподіваюся, що всі ці нерви головне щоб на дитині на її нервах не відбилися)
Хорошо, что хорошо закончилось для Вас и малышки. А где Вы делали амниоцинтез?
У Вєрапатвеляна авжеж в Кривому Розі, в центрі генетики.
Вдруг вам Киев, я делала в Лелеке у Гончаровой. Автор, простите что встряла
Какая вы сильная, что всё это выдержали и родили здоровую малышку 🙏
Вы не сказали руководству, что это готовый материал для репортажа и подрыва репутации клиники? У Вас в договоре был указан пол ребёнка, который Вы хотели перенести?
В договорі таке не прописують, бо нам було все одно, а по друге на стадії договору ви ще не знаєте, а чи будуть ембріони, але так є протоколи і документи, що перенос відбувся, переносили ембріон номер такий, стать така то і так далі
Обалдеть можно! Кто врач у Вас был, если не секрет? Или это ошибка эмбриолога? Неправильная маркировка? Или как назвать?
Лікар в мене був топ, жодних претензій, неправильно ембріолог промаркував кріотоп з ембріоном і так вийшло. Не казала про ТВ і інше, сказала, що подумаю над його щедрою пропозицією і повідомлю. Повідомила адвоката поки що)
Перенесли не той ембріон, не тої статі як в протоколі, коли це виявили на узд в 2 триместрІ, то лікарні сказала, що вони правильно перенесли все, а просто це генетичне захворювання і хлопчик став дівчинкою і він/вона хворі на реверс статі деліцію sry гена і треба можливо переривати вагітність. Вони визнали помилку лише після амніоцентезу, де підтвердили, що це дівчина, а не хлопець/дівчина
@victoria1587 да уж, ужасная история
Но главное что малышка здорова и она ваша! Слава богу что все обошлось, хотя я даже не представляю что вы пережили
Хорошо, что хоть ваш ребенок, и то радует)
И от судьбы не уйдешь - значит вам суждена была именно девочка в этот момент. Кто то свыше руками эмбриолога выполнил вашу судьбу.
А крио было в ец или на згт? Может это своя еб была?
Я очень не хотела мальчика, муж мечтал о дочке. Перенесли единственную девочку (1 девочка и 4 мальчика по пгд). И крио в ец - вуаля - своя еб вместе с эко. Никто не предупредил, что нужно предохраняться 🤷🏼♀️