Victoria
victoria1587
Victoria ·Мама дочки-младенца

В продовження посту про переплутаний ембріон ( ссылка ), ситуація отримала продовження.

Після народження дитини був зроблений генетичний тест, щоб визначити батьківство, за результатом ми батьки дитини. Після отримання результату, ми, як і попереджали клініку, звернулися до їх керівництва з приводу питання повернення коштів за процедуру ngs, із-за помилок в проведенні якої, ми були змушені пережити амніоцентез і до кінця вагітності гадати «а чия це дитина». 3 тижня розглядало керівництво це питання і дзвонив генеральний директор Мати і Дитина, який сказав, що він не вважає, що вони допустили помилку, бо в нас народилася здорова дитина і наша і це все в принципі навіщо до них приходять, хоча морально він розуміє наші незручності під час вагітності (це так називається) і готовий безкоштовно зберігати наші ембріони (це пару тисяч гривень на рік загалом)

Отакий от він українськи сервіс, тому авжеж тепер питання доведеться переводити в офіційну площину

10

Комментарии

feticova1986
Ульяна·Мама троих детей

Хорошо, что хоть ваш ребенок, и то радует)

И от судьбы не уйдешь - значит вам суждена была именно девочка в этот момент. Кто то свыше руками эмбриолога выполнил вашу судьбу.

А крио было в ец или на згт? Может это своя еб была?

Я очень не хотела мальчика, муж мечтал о дочке. Перенесли единственную девочку (1 девочка и 4 мальчика по пгд). И крио в ец - вуаля - своя еб вместе с эко. Никто не предупредил, что нужно предохраняться 🤷🏼‍♀️

Нравится Ответить
victoria1587
Victoria ·Мама дочки-младенца

Згт повністю, природня вагітність неможлива ну і плюс згт. І вони визнали, що переплутали, але прост наполягають, що все, що сталося під час вагітності всі ці нерви, це просто незручності, головне, що типу закінчилося добре, а те, що вони пропонували перервати вагітність, це вони вже забули

Нравится Ответить
feticova1986
Ульяна·Мама троих детей

@victoria1587, подавайте на моральный ущерб. У вас высокие шансы выиграть. Только хорошего адвоката наймите)

Нравится Ответить
victoria1587
Victoria ·Мама дочки-младенца

@feticova1986, винайняли вже, тому що я сама морально не стягую спілкуватися ще з такою людиною, яка вважає це незручностями лише.

Нравится Ответить
mama-niki
Ксения·Мама сына (6 лет)

Мда.....беззаконие везде😭

Нравится Ответить
victoria1587
Victoria ·Мама дочки-младенца

Така країна в нас

Нравится Ответить
katyusha-katyusha
Катюша·Мама сына-младенца

Я вот специально зашла в Мамлайф, что-бы найти вас и почитать продолжение! Я очень рада за вас, значит Боженька захотел, что-бы у вас была девочка! Только вот столько вы всего прошли, это были испытания! Крепкого здоровья вашей семье!

Нравится Ответить
victoria1587
Victoria ·Мама дочки-младенца

Дякую вам величезне! Сподіваюся, що всі ці нерви головне щоб на дитині на її нервах не відбилися)

Нравится Ответить
annayakimova222
Анна·В ожидании первенца

Хорошо, что хорошо закончилось для Вас и малышки. А где Вы делали амниоцинтез?

Нравится Ответить
victoria1587
Victoria ·Мама дочки-младенца

У Вєрапатвеляна авжеж в Кривому Розі, в центрі генетики.

Нравится Ответить
k.kristina13
Kristina·Мама дочки (1 год)

Вдруг вам Киев, я делала в Лелеке у Гончаровой. Автор, простите что встряла

Нравится Ответить
julia.juliaa
Юлия·В ожидании первенца

Какая вы сильная, что всё это выдержали и родили здоровую малышку 🙏

Нравится Ответить
victoria1587
Victoria ·Мама дочки-младенца

Дякую! Вам спокійної вагітності❤️

Нравится Ответить
amalia2021
Amalia·Мама сына (10 лет)

Вы не сказали руководству, что это готовый материал для репортажа и подрыва репутации клиники? У Вас в договоре был указан пол ребёнка, который Вы хотели перенести?

Нравится Ответить
victoria1587
Victoria ·Мама дочки-младенца

В договорі таке не прописують, бо нам було все одно, а по друге на стадії договору ви ще не знаєте, а чи будуть ембріони, але так є протоколи і документи, що перенос відбувся, переносили ембріон номер такий, стать така то і так далі

Нравится Ответить
amalia2021
Amalia·Мама сына (10 лет)

Обалдеть можно! Кто врач у Вас был, если не секрет? Или это ошибка эмбриолога? Неправильная маркировка? Или как назвать?

Нравится Ответить
victoria1587
Victoria ·Мама дочки-младенца

Лікар в мене був топ, жодних претензій, неправильно ембріолог промаркував кріотоп з ембріоном і так вийшло. Не казала про ТВ і інше, сказала, що подумаю над його щедрою пропозицією і повідомлю. Повідомила адвоката поки що)

Нравится Ответить
pollyanna3
Zhadina·Мама дочки (2 года)

Я правильно поняла что ребенок ваш, но перепутали пол?

Нравится Ответить
victoria1587
Victoria ·Мама дочки-младенца

Перенесли не той ембріон, не тої статі як в протоколі, коли це виявили на узд в 2 триместрІ, то лікарні сказала, що вони правильно перенесли все, а просто це генетичне захворювання і хлопчик став дівчинкою і він/вона хворі на реверс статі деліцію sry гена і треба можливо переривати вагітність. Вони визнали помилку лише після амніоцентезу, де підтвердили, що це дівчина, а не хлопець/дівчина

Нравится Ответить
pollyanna3
Zhadina·Мама дочки (2 года)

@victoria1587 да уж, ужасная история

Но главное что малышка здорова и она ваша! Слава богу что все обошлось, хотя я даже не представляю что вы пережили

Нравится Ответить