Надежда
erel_30
Надежда ·Мама двоих (младенец)

Раньше была жаворонком, теперь дети будят рано: хочу поспать

мин кыра эрдэхпиттэн эрдэьит о5о этим, хаьан да5аны оссо утуйа туьуом игин диэн дьоммун сордооччум суо5а, саамай уьаабыта 8ч 0830ч дылы утуйдахпына махтал буолааччы, ол иьин о5олорум бэйэбин баппыттар быьылаах, эрдэ тураллар😮‍💨 онтон мин кырдьан уже утуйа туьуохпун ба5арабын😂🫣😮‍💨

2

Комментарии

kokosaaaaaaaaaaa
Kokos·Мама двоих (1 год, 9 лет)

Биьи утуйааннарбат оголорбут эмиэ🤭🤣

Нравится Ответить
erel_30
Надежда ·Мама двоих (младенец)

эчи учугэйин😅👍

Нравится Ответить