Osipova
varlam33
Osipova

Можно ли пройти от центра до столички с коляской пешком?

👋🏻 центртан сатаан до столички диэри огобун кытта на коляске на своих двоих барыам дуу ?😅 бугун буолтах кэлин погода учугэй буолагына

Комментарии

zanegotivsrazyban
₽₽₽·Многодетная мама (5 детей)

или улахан кыьын автобустарга киирээччим огом кыратыгар,не час пик кэмигэр,100 игин автобустар типо айанныыллар дии прямиком с центра)))времяннан сылдьаллар быьылаах дии а так сатыы да👍

Нравится Ответить
_xxv_
Виктория·Мама троих детей

сылдьан бо

Нравится Ответить
sayana_semenova
gsa·Мама троих детей

Конечно 😅👍🏻

Нравится Ответить