👋🏻 центртан сатаан до столички диэри огобун кытта на коляске на своих двоих барыам дуу ?😅 бугун буолтах кэлин погода учугэй буолагына
или улахан кыьын автобустарга киирээччим огом кыратыгар,не час пик кэмигэр,100 игин автобустар типо айанныыллар дии прямиком с центра)))времяннан сылдьаллар быьылаах дии а так сатыы да👍