👋🏻👋🏻, ханнык авторазбордарга выбора элбэх буолаччыный? 👀 если машина праворульная, а зеркало с левой стороны алдьаммыт буолагына ыраах авторазбордарга доеду ду?👀
сиэкилэбин алдьатан биспиттэрэ, ону скотчтаан баран айаныырым боло да? бэйэм сатаан иилбэт буоллагым ди😆 надо было на механике отучиться 🤌🏼🤣
🙋🏻♀️2ГИС тан керен эрийтэлиэххэ сеп, марку машины этэзин, уонна баар буоллазына сразу тиийэн ылар гына 😊