Ayrin
mommyof2b.a.e
Ayrin·Мама двоих (1 год, 4 года)

👋🏻 центрга экспо5а уонна проспектка бааллар да игровайдар? ханныга учугэй бьлаа5ый? 😅

Комментарии

sunshineykt
.·Мама двоих (4 года, 6 лет)

кып кыралар бааллар😅 иккиэннэригэр , экспо ордук этэ для малышей , проспект гиэнэ бох крдк🥲

Нравится Ответить
mommyof2b.a.e
Ayrin·Мама двоих (1 год, 4 года)

улаханмын илдьэ бараары 😅

Нравится Ответить
sunshineykt
.·Мама двоих (4 года, 6 лет)

@mommyof2b.a.e, тогда проспект 😅 автоматы игин баар

Нравится Ответить
mommyof2b.a.e
Ayrin·Мама двоих (1 год, 4 года)

@sunshineykt, ой эрдэ аахпатахпын 🥲 экспо5а сылдьабыт 😆 в след раз барар инибит 😅

Нравится Ответить