Любава-Варшава❤
ladybugs
Любава-Варшава❤·Мама троих детей

Как мамы справляются с детскими капризами? Советы блогера

Шергина куоскатын сотору елере буолуо диэбит дии биир дьахтар, ону блогербыт бэйэн ел диэбит 😩🤭🤫Кутталы кытта

1

Комментарии

vtoriya

Мин да инньик эппиэттиэм этэ, нафик мээнэ суруйбатыннар э

Нравится Ответить
mommy202425
mommy2024·В ожидании первенца

Сеп ди , аннараа суруйа олорбут киьи чем думала когда писала такое еще с лыбышимся смайликом, явно не в себе киьи суруйар инник не в тему

Нравится Ответить
taptal01
TapTal·Мама дочки (2 года), беременна (38 нед.)

мин куоскабын иннэ диэбитэ буоллар эмиэ инник же эппиэттиэм этэ, бары танара о5олоробут, ыт да буол, таракан да буол, киьи да буол, бары тыыннаахпыт, если кто то себе такое позволяет почему я не могу тем же ответить защитив себя или своего питомца, инник дииллэрин тулуйа тулуйа харахпын симэн олорботох киьи 😌

Нравится Ответить
dinaniki

А какого фига ол киьи невтему про смерть дорогого существа , пускай и не человека, пишет буотах да? Хаьан елеруй буолан , елере чугаьаабыт ди дии дии , нафига такое писать вообще , какой привет, такой ответ буо. Хайа адекватный киьи инник суруйой.

Нравится Ответить
lvlv
Ленka💫·В ожидании первенца

Шергинаны соччо кербеппун, эрээри у нее интересный образ жизни, онтуката нравится миэхэ, ити баран закуптуулларын интереьиргээн керебун холобура, как саму личность учугэйдик билбэппин, атак эколыы сатыылларын билэбин хаста да табыллыбатах игин быьылах ди.

Обычно сорох дьоннор оголоро суох игин буоллагына куоска иитэн ого курдук оностоллор ди, ону эмиэ дьон ол елуе игин диэбитэ хайдах эрэ ди, мне бы не понравилось, кыраабыт курдук да еще. Итак оголоро кыаллыбакка сырыттахтарына иннэ дииллэрэ эмиэ сыыьа курдук. Вообще ким эрэ кимиэхэ эрэ елуе игин диирэ куьаган багаи ди. Бэйэн ел диэн эппитэ эмиэ соччото суох багайы ди , эрээри мин оголорбун ду кэргэммин ду чугас дьоннорбун иннэ диэн арай арай ттт ким эмиэ елуе игин диэтэгинэ , бэйэн ел диэм этэ

Нравится Ответить
karolina.fedorova
Каролина Федорова·Мама четверых детей, беременна

Мин да куоскабын "Хаһан өлөрө буоллар" диэбиттэрэ буоллар итинник реакциялыам этэ 😆🗣️

Почему другие могут позволить себе такое, а остальные должны включить свою культурность?! 🫴🏼

Нравится Ответить
aitkuli
ffff·В ожидании первенца

мин эмиэ куоскабын комускэьиэм этэ, но кини реакцията наьаа ди 🫣

Нравится Ответить
trizhgumama
svetlana s.·Мама троих детей

Она просто слишком прямая ди, что думает то и пишет, например большинство людей даже если захотят так не напишут, ээдьэ а вдруг что подумают, а вдруг сама навлеку беду, аньыы игин диэн, а она может и пишет что хочет, а в этом случае мне кажется не прав тот кто изначально написал это ей, для нее Шона как ребенок буо, нефтему сотору елуе диэтибит эрэ

Нравится Ответить
saiyyna.s.m00
Саина🦥·Мама двоих (младенец)

ннуу

Нравится Ответить
tordd
viiit·Мама сына (2 года), беременна (10 нед.)

соп батта, зачем такое писать вообще другим людям, миэстэтин буллардага ди 🤣

Нравится Ответить
sssss23
✨✨✨·Мама дочки (2 года)

Дии, тем более, наверное, все подписчики знают, как они относятся к своему коту 😀

Нравится Ответить
nasteenai
Anastasia·Мама дочки (1 год)

Баттааа! Мин да куоскабын кемускэьиэм этэ ибо нефиг «хаьан олор» дии2 суруйбатын эээ

Нравится Ответить
tordd
viiit·Мама сына (2 года), беременна (10 нед.)

@sssss23, наьаа куьаганк эппиэттээбит дии дии аьынныбыт эрэ, а подписчик когда писал такое о чувствах шергиной не подумал ди 🫢

Нравится Ответить
galinav
Галина·Мама сына (1 год)

аа оннук боло огото сох дьон

Нравится Ответить
cinnamon_m
Мама Синнабошки·Мама дочки (1 год)

Почему никто не видит, что она достаточно токсик к людям? Маска милоты курдук, туда же ядреева

Нравится Ответить
cinnamon_m
Мама Синнабошки·Мама дочки (1 год)

@galinav ага, слишком перфекционистка, и ради своей идеальности, по головам идет диэн баара. Не могу утверждать. Но в последнее время отписалась от вылизанных блогеров.

Нравится Ответить
galinav
Галина·Мама сына (1 год)

@cinnamon_m, ээ доо, а так да я тоже отписалась от некоторых

Нравится Ответить
tap88
tap·Мама четверых детей

есть такое

Нравится Ответить
mnogomamaa
😈😈😈·Мама четверых детей

Ой ой ди как то сказала прям🫣😬нельзя же так говорить

Нравится Ответить
ladybugs
Любава-Варшава❤·Мама троих детей

Эээ ессе суеьу диэбит этэ ага😤🙁Сотору эколанаары сылдьан мээнэ мээнэ тылласпатах киьи... Куоска дуу киьи дуу диэбит курдук дии. Саатар бэйэн куоскан дуу ытын дуу диэгин. Жесть короче

Нравится Ответить
zakzakzak
оожжжэвлэт·Мама сына (2 года)

нуу тылгын кыана тутун игин диэгин хотябы 🥲

Нравится Ответить
kyndyyne172122
Kyndyyne·Мама троих детей, ждёт четвёртого

А так аа арыт мээнэ мээнэ суруйбут буолааччык ди, ким эрэ ааспыкка сушины рекламалаама туох эрэ это низко диэбитигэр эмиэ куьа5ан ба5айытык эппиэттээбит этэ ди

Нравится Ответить
kyndyyne172122
Kyndyyne·Мама троих детей, ждёт четвёртого

@kyndyyne172122, а так ити да кииьибит хайдах эрэ суруйбут эбит ди, «олоро чугаьаабыт ди, хаьан олоро буоллар» буолан🤦🏻‍♀️ хайдах инник суруйуохха собуй да вообще

Нравится Ответить
angelovsky
НЕидеальная Мать 🤪·Мама двоих (5 лет, 10 лет)

Аата сурун 🤦🏻‍♀️

Нравится Ответить
tsalika
olox_oloror_keretin·Мама двоих (младенец)

Онтон син биир бары не вечны буоллага ди, кэмэ кэллэгинэ син биир олор бо, зачем на такое реагировать 🥺🥲

Нравится Ответить
tatanika
Мать Королевна👸🏻·Мама троих детей

Аата ынырыгн🥺🥲

Нравится Ответить
ladybugs
Любава-Варшава❤·Мама троих детей

Дии тоже сехтум агай 😳🤔🤭

Нравится Ответить
annaf3265
Аня·Многодетная мама (5 детей)

Оодьээ🫠

Нравится Ответить