Юлия
anivvas
Юлия·Мама сына (1 год)

100гр билигин норм да?

Комментарии

aysunko
Яяя·Мама дочки (2 года)

150-180 как раз сейчас

Нравится Ответить
karolina.fedorova
Каролина Федорова·Мама четверых детей, беременна

Чараас

Нравится Ответить
blessmybabyboy
its okay·Мама сына (1 год)

Мне кажется, да. Биһиги 120 гр кэтэбит

Нравится Ответить
mari2181
Мари·Мама двоих (1 год, 10 лет)

Уай уже да🤭мин чараас диэн кэтэппэккэ сылдьабын ди

Нравится Ответить
blessmybabyboy
its okay·Мама сына (1 год)

@mari2181, ээ албыннаабыт эбиппин, 150-160 эбит комбинезоммыт

Нравится Ответить
anivvas
Юлия·Мама сына (1 год)

@blessmybabyboy, 220 халын курдук😅 ол кэннэ 100гр эрэ комбезтаахпыт😮‍💨

Нравится Ответить