МамЛайф
соцсеть мам и беременных
Найти
Войти
Лента
/
@anivvas
Юлия
@anivvas
·
Мама сына (3 года)
Россия, Саха (Якутия), Якутск
273
записи
15
подписчиков
1180
комментариев
Сообщение
Подписаться
Полная информация о пользователе доступна только в приложении
Мамлайф
Записи @anivvas
0 месяц - 3640г, 53см выписка - 3455г, 53см 1 месяц - 4900г, 59см 2 месяц - 6200г, 62,5см 3 месяц - 7200г, 66см 4,5 месяц - 8200г, 69см 6 месяцев - 98...
23.06.2023
Что сегодня происходит в городе? Спрашивает мама
01.06.2026
·
1 комментарий
Где купить трактор с прицепом электромобиль для ребёнка?
29.05.2026
·
9 комментариев
Где купить электромобиль синий трактор в городе?
24.05.2026
·
5 комментариев
Ирбис 5к буолбут да? Вопрос про снежного барса
18.05.2026
·
3 комментария
Где находится магазин Бар5а баай в Якутске?
15.05.2026
·
4 комментария
Организация игрушек для малыша: идея с чехлом
12.05.2026
·
7 комментариев
·
30 лайков
Гламурный хобордоох: эмоциональный пост
30.04.2026
·
11 лайков
Ребёнок совсем не спит: нормально или нет?
27.04.2026
·
10 комментариев
Кризис 3 лет и проблемы со сном в садике: опыт мамы
21.04.2026
Как обрабатывать пупок новорождённого до 40 дней?
19.04.2026
Папа, если сегодня утром пришёл, то уже 2-3 часа ждём да?
15.04.2026
Как выбрать зимнюю куртку для ребенка в Оймяконе?
19.02.2026
·
1 комментарий
Какой комбинезон на 220 г утеплителя выбрать для мальчика?
22.01.2026
·
1 комментарий
Как найти хорошего детского гастроэнтеролога: советы мам
14.01.2026
Какой набор ножей выбрать для кухни: советы мам
23.12.2025
·
1 комментарий
Что делать, если не приходят алименты с 1 ноября?
09.12.2025
·
9 комментариев
паром тарива урдуу илик да?
09.10.2025
·
2 комментария
этэрбэс огого хайдах ылагытый? хас см запастаах?
08.10.2025
·
4 комментария
·
1 лайк
Школа вратарей в Якутске: тренировки для детей от чемпиона
22.08.2025
каланхоэм того сибэккилээбэтий😅
17.07.2025
·
2 комментария
мошенниктар маннык гыналлар ду? атак картабар баар киирбит, оччого боростуой киьи буо ди? барыта да куттал
15.07.2025
·
10 комментариев
вб кошелектан обратно харчыбын сатаан ылбаппын чтолии
10.06.2025
·
6 комментариев
Огом харагын кердерееру гынабын, 3 полик быраас суох да? свердлова 15 эрэ диэни булар ди😅
28.05.2025
·
7 комментариев
О5ом сайын эбээлээх эьээтигэр сайылыы тахсыахтаах, песочницаны наьаа астынар, площадкага тагыста да олох олорор песочницага😆 Ону убайбытыгар задание ...
10.05.2025
·
6 комментариев
·
23 лайка
термоста ду бутылката ду советтаан эрэ, тохтубат игин, красивай, таьырдьа оонньуу игин тахсарбытыгар илдьэ сылдьар гына, бу санаабытым оннук бутылкабы...
08.05.2025
·
6 комментариев
ыыыыыыыы уеннэртэн ынырыктык сиргэнэбин😬😩 эппинэн хааммынан себулээбэппин олох, биирдэ меьееччук ирииспитигэр сиик уеннэрэ ыспыттар этэ бырахпыппыт,...
04.05.2025
·
2 комментария
ветровка уже кэтэрдиэххэ син да?
03.05.2025
·
3 комментария
огобор мультик да холбоон сынньаммаппын «атыны атыны» дии дии олорор, аттыгар кэтээн олоруохтаахпынас астыы игин сылдьар буоллахпа сиэтэн илдьэр, саа...
23.04.2025
·
7 комментариев
Петухова 3 полик расписаниета кимиэхэ баарый?🙏
22.04.2025
·
2 комментария
да блииин😭😭😭😭 у нас завтра др , а у сына температура поднялась😩😩😩😔😔
17.04.2025
·
2 комментария
убагас баттахха каскад табыллыбата буолуо ди?
17.04.2025
·
2 комментария
нэьиилэ сыттахпына огом агалан тапочка кэтэртэ уонна туруорда , агалан швабра туттарда уонна харбаа диэч😭
11.04.2025
·
2 комментария
·
3 лайка
100гр билигин норм да?
08.04.2025
·
6 комментариев
маннык бош мойкаларын хантан булуохпун себуй?🙏
07.04.2025
·
4 комментария
таьырдьа как ? вышли ду?
06.04.2025
·
4 комментария
прометей 2 агуша, тема творогтар бааллар ду?
04.04.2025
·
4 комментария
билигин 220гр с термобельем эрэ норм да?
31.03.2025
·
4 комментария
2 сааспытыгар эмиэ медосмотр ааьабыт да?
30.03.2025
·
2 комментария
дети столетия пв буолуон сеп да?
25.03.2025
·
4 комментария
·
1 лайк
оностон2 тахсан баран сибиэьэй салгынна саахтаан баран киирдибит
24.03.2025
·
3 комментария
·
8 лайков
от трещины на попе что помогает этэй?😬
22.03.2025
·
7 комментариев
вб теье тургэнник кэлэрий билигин?
12.03.2025
·
4 комментария
Атоми заказ ылабын
10.03.2025
·
8 комментариев
Наконец то диэн ду
07.03.2025
·
5 комментариев
·
1 лайк
таьырдьа хайдагый?
07.03.2025
·
5 комментариев
таьырдьа многообещающай багайы керуннээх ди😍😍 айыл5а5а игин тахсыахпын багардыым😭
06.03.2025
·
1 комментарий
арай ейдеммутум огобун «Алиса» диэн ыныра олорор эбиппин😭
05.03.2025
·
3 комментария
·
1 лайк
8го ханнык2 концерт буоларый? мамабын кытта бараарыбын☺️
03.03.2025
·
4 комментария
билигин таьырдьа тахсаргытыгар как одеваете ? термо и сразу куртка ду с флисом ду?
02.03.2025
·
2 комментария
хантан учугэй сандалекка ылыахха себуй огого?
22.02.2025
·
4 комментария
Скачивайте и присоединяйтесь.
3 млн мам уже здесь!