Марина
24marina90
Марина·Мама дочки (3 года)

Які вітаміни давати дитині 3,5 роки? Порадьте комплекс вітамінів для малюка!

День добрий.

Дівчата, підкажіть, будь ласка в нашому віці 3,5років, що даєте з вітамінів? Може якийсь комплекс?

Комментарии

hantema

Вітамін Д,якщо не забуду, більше нічого

Нравится Ответить
o.markova27
Окси·Мама дочки (5 лет)

Омегу и в сезон простуды комплекс витамин с д и цинк

Нравится Ответить
lilya_t_5
Lilija·Мама двоих (1 год, 2 года)

Д витамин

Нравится Ответить
natali_444
💙Happy mom🤱💙·Мама двоих (1 год, 6 лет)

Вит д и омегу 3

Нравится Ответить
julia5100
Юлия·Мама сына (3 года)

Д

Нравится Ответить
juliamay
Юлия·Мама троих детей

Періодично такий даю ссылка

Нравится Ответить