TuMi
mtuya12
TuMi·Многодетная мама (5 детей)

Что лучше: судокрем или бепантен?

👋эьээхэйим моонньута кытарбыт,судокрем сотобун ду бепантен ду?

1

Комментарии

angel_90
Anjelika·Мама четверых детей

Инниккэ крем вообще не надо наоборот барыаза

Нравится Ответить
mtuya12
TuMi·Многодетная мама (5 детей)

Э пахай успейдаан кремнаан кэбиспитим

Нравится Ответить
angel_90
Anjelika·Мама четверых детей

@tuyara30, оо😢 ууннан сууннаран баран на сухой коже присыпка олох учугэй 👍 хатардан кээьэр

Нравится Ответить
mtuya12
TuMi·Многодетная мама (5 детей)

@angel_90, ок утром присыпкалыам

Нравится Ответить
qwertyu05
🌸✨🌸✨·Мама сына-младенца

потница боло итииргээн

Нравится Ответить
annaegorovaaa
Анна·Мама сына-младенца

Сууйан баран насухо вытереть обязательно и присыпкой чуть чуть, элбэги ненадо сыпать

Нравится Ответить
annser
paannss·Мама дочки-младенца

Присыпка🫶🏻

Нравится Ответить
annushp
Анна·Мама троих детей

Судокремнаабытым один раз помогло

Нравится Ответить
nikiforova_
🌷☀️✨💫·Мама троих детей

мин эмиэ присыпкалыыр этим

Нравится Ответить
saina___
Саина·Мама дочки-младенца

Нам присыпка помогала

Нравится Ответить