Матусі. Підʼїхало продовження про куму 😔
Я не витримала. Набрала їй вже сама. Вона мені сказала, що гроші витратила на білети, бо це я покликала їх до себе. А нічого, що вона просилася сама в куми?
Вона каже, що дорогу мали оплатити ми. Ми їм за дорогу гроші не віддали, то ж вона порахувала це як те, що ми сплатили їм за дорогу. Я трохи офігєла. Та навіть не трохи, бо ми не домовлялися про це 😨
Вона сказала, щоб не забула їй фото скинути, як готові будуть (був фотограф). Я кажу, що після такого вона більше нічого не отримує, ніяких фото. Та каже, що я не маю право розпоряджатися фото, де є вона . За фотосесію сплачували теж ми.
Зателефонувала їй після того, як побачила її фото з кафе…
Виходить на кафе є гроші, а повернути немає. Та ще й такого нагородила. Чесно кажучи я в шоці.
Шкода, що не можна повернути час. Я б ні за що не погодилася її брати.