Дзвонила раніше в соц захист (Тернопіль ), казали, що мають продовжувати тим, в кого діти до 6 р, автоматом. Станом на 20 березня - нічого не отримала.😏
Нет.
Вообще странно платят. Читала чаты , что деньги получили даже те кто не переоформлял и не подходит под категории.
Минсоц написалм что те кто переоформлял могут получить во 2 траше после 20 числа
🙌 Частина переселенців, які мають право на продовження виплати допомоги для ВПО додатково ще на 6 місяців, сьогодні отримають гроші за березень.
Нагадуємо, що автоматично, без додаткового звернення, продовжено виплати людям, які втратили працездатність: пенсіонерам, людям з інвалідністю 1 та 2 груп, тяжкохворим дітям, дітям, які стали сиротами або позбавленим батьківського піклування, а також батькам-вихователям і прийомним батькам.
❗️ 15 березня кошти надійдуть на рахунки цим ВПО. Загалом 671 тисячі людей вже спрямовано 1,4 млрд грн.
Якщо ви належите до цих категорій і не отримали виплат – зверніться, будь ласка, до найближчого ЦНАПу або органу соцзахисту із заявою на призначення виплати.
Ще частина ВПО отримає виплати після подання нових заяв на виплату. Допомога на проживання ще на 6 місяців для них здійснюється, якщо середній дохід на особу в такій родині менший за 9 444 грн.
Наразі органи соціального захисту отримали 91,4 тис. заяв. Близько 66% заяв вже опрацьовані, ще 34% заяв – знаходяться в роботі.
Тому нарахування коштів для тих ВПО, які мають право на продовження виплат після подання заяви, відбудеться 21 і 28 березня.
Отже, якщо ви подали заяву на продовження виплати, кошти будуть зараховані вам до кінця місяця.
❗️ Звертаємо увагу тих, хто ще не встиг подати заяву на перепризначення виплати: ви досі можете це зробити. Мінсоцполітики ініціювало продовження терміну подачі заяв до 31 квітня. Це означає, що подавши заяву навіть у квітні, людина отримає гроші за березень і квітень включно. Якщо заява буде надана з 1 травня, то допомога буде призначатись з місяця звернення.
Нет не писала нечего так как говорили что некоторые будут автоматом 6 месяцев ещё получать а кому-то нужно будет писать заяву но не факт что вам не откажут
Все получают после 15 числа в 2 транша.
Та и в марте не понятно кто получит
. Мне говорили, что те кому автоматом продлилают получат.
Остальные которые сами ходили переоформлять и подходят под категории только в апреле начнут получать
@momkamilki неудачно съездили, выключили свет🙈 но сотрудники сами не совсем понимают как будут пересчитывать. Привязываются к доходу - на 1 члена семьи что то меньше 9400 должно быть. У нас выше немного. Но одновременно мы и являемся льготной категорией из-за инвалидности ребенка. Переписали нас на другой день, посоветовали подать и посмотрим результат