У кого інсулінорезистентність і спкя і довго не буває місячних, що робите?
Чекаєте чи викликаєте ліками?
Ого,а чому, якщо не секрет в лікарню попали?
Я рідко викликаю,як аналізи треба здати, тоді вже.
І харчування допомогло чи може ще щось?
@natusiia, постійно були фолікулярні кісти , лікували гормонами і в якийсь раз нічого вже не допомогло і був розрив яєчника. Яєчник спасли, але операція не лапароскраія, а через весь живіт, потім спайки.
Спочатку я знайшла лікаря, який працює комплексно. Він дуже допоміг, місячні пішли без гормонів, циклу ще не було, але я вже завагітніла . Все було супер. Потім я вже сама почали цікавитися і вивчати , допомогло але не тільки харчування , а багато чого
У мене з 17 років діагностовано, від цього вже нікуди не дітися, тільки змінювати спосіб життя.
Викликали 11 років пока екстрено на операційний стіл не потрапила. Потім вже самостійно почала шукати інформацію, вчитися, працювати з харчуванням і все, як по годиннику пішло