Ната
natusiia
Ната·Мама дочки (2 года)

Что делать при СПКЯ и отсутствии месячных?

У кого інсулінорезистентність і спкя і довго не буває місячних, що робите?

Чекаєте чи викликаєте ліками?

Комментарии

nelya38
Believe·Мама сына (5 лет), беременна (35 нед.)

У мене з 17 років діагностовано, від цього вже нікуди не дітися, тільки змінювати спосіб життя.

Викликали 11 років пока екстрено на операційний стіл не потрапила. Потім вже самостійно почала шукати інформацію, вчитися, працювати з харчуванням і все, як по годиннику пішло

Нравится Ответить
natusiia
Ната·Мама дочки (2 года)

Ого,а чому, якщо не секрет в лікарню попали?

Я рідко викликаю,як аналізи треба здати, тоді вже.

І харчування допомогло чи може ще щось?

Нравится Ответить
nelya38
Believe·Мама сына (5 лет), беременна (35 нед.)

@natusiia, постійно були фолікулярні кісти , лікували гормонами і в якийсь раз нічого вже не допомогло і був розрив яєчника. Яєчник спасли, але операція не лапароскраія, а через весь живіт, потім спайки.

Спочатку я знайшла лікаря, який працює комплексно. Він дуже допоміг, місячні пішли без гормонів, циклу ще не було, але я вже завагітніла . Все було супер. Потім я вже сама почали цікавитися і вивчати , допомогло але не тільки харчування , а багато чого

Нравится Ответить
natusiia
Ната·Мама дочки (2 года)

@nelya38 зрозуміло..дякую!

Нравится Ответить