Вита
simplyvita
Вита·Мама сына-младенца

Вакцина от ротовируса: вопросы и опасения

Предстоит первая вакцина от ротовируса. Как ваши малыши ее перенесли? Какие вопросы задать педиатру перед прививкой? Если ребенок в этот момент страдает коликами, газиками не усугубит ли вакцина ситуацию?Я уже волнуюсь 😬

Комментарии

sshinyy
Елена ·Мама сына (1 год), беременна (10 нед.)

Теж не було ніякої реакції

Нравится Ответить
simplyvita
Вита·Мама сына-младенца

Дякую!

Нравится Ответить
janebu
Євгенія·Мама дочки (3 года)

Ідеально перенесла, тим паче це крапельки тобто уколу нема

Але ми робили одночасно з інфанрікс, то все одно кололи

Нравится Ответить
simplyvita
Вита·Мама сына-младенца

Дякую !

Нравится Ответить
sandra-hur1st
Александра·Мама сына (6 лет)

Це не укол, а крапельки) все добре було

Нравится Ответить
simplyvita
Вита·Мама сына-младенца

Дякую

Нравится Ответить
diet.mila
Тамила·Мама дочки (1 год)

Все добре було

Нравится Ответить
simplyvita
Вита·Мама сына-младенца

Дякую

Нравится Ответить
maria248888
Мария·Мама двоих (младенец)

добре, ми робили в групі з іншими вакцинами, все було добре , це каплі в ротик! Яку ви вакцину обрали? бо ми зараз шукаємо роторікс щоб зробити другу дозу і не можемо знайти по Україні . педіатр порадила ротатек, будемо робити знову по новій.

Нравится Ответить
maria248888
Мария·Мама двоих (младенец)

@viiikaaaaa нажаль в нашому місті немає, але дякую за відповідь

Нравится Ответить
viiikaaaaa
Vi·Мама сына-младенца

@maria248888, обзвонила другие частные детские клиники, вот там должны быть )

Нравится Ответить
simplyvita
Вита·Мама сына-младенца

Я зараз знаходжусь закордоном, тому нажаль не підскажу (

Нравится Ответить
natalishka19
Наташа·Мама двоих (младенец)

Добре перенесла, реакції не було

Нравится Ответить
simplyvita
Вита·Мама сына-младенца

Дякую!

Нравится Ответить
dose_happy
Ольга·Мама дочки (1 год)

Дочка хорошо перенесла, никаких реакций не было.

Нравится Ответить
simplyvita
Вита·Мама сына-младенца

Спасибо большое!

Нравится Ответить