Ірина
ira_ivashkiv
Ірина·Мама дочки (1 год)

Дівчата, розкажіть, будь ласка, який раціон у ваших дітей в 18 місяців?!

Останній прийом їжі за скільки часу до сну?!

Комментарии

mom.of_vlados
Masha·Мама сына (1 год)

В 21:00 даю суміш ще і зразу ж засинає , а перед тим вечеряє в 18:00

Нравится Ответить
berezanskaya.vika
Виктория·Мама сына (1 год)

Нам почти 1.2 вечером даю то что было на обед только без мяса, кушаем за час до сна.

Нравится Ответить
berezanskaya.vika
Виктория·Мама сына (1 год)

Ложимся в 22

Нравится Ответить
ira_ivashkiv
Ірина·Мама дочки (1 год)

У 20.00-сон, це прекрасно. Нам поки ніяк не виходить перейти на такий графік.

Нравится Ответить
vishenka1991
Юлечка ·Мама дочки (1 год)

Утро, вечер- каша, полдник-йогурт и кефир , обед - обычно общий стол(овощи , мясо , супы,котлеты, омлет с овощами и т.д), перекусы- печенье, фрукты

Ужинает в 19:30, потом купаться и в 20:00 спать

Нравится Ответить
anna_njuta
Anna·Мама дочки (3 года), беременна (33 нед.)

Десь за 1.5-2 год була вечеря. Загальний стіл.

Нравится Ответить