I'm feeling a little jipped. I just got back from Whole Foods because I had some coupons from there I wanted to use. I had my 2 year old with me. I really can't go out to to many stores so I decided to buy the few items I needed for home instead of my regular grocery store. One head of romaine $2.85 for a dollar more I could have gotten a pack of 3 organic heads. $4.50 for a head of cabbage! That's my bad though, I should have weighed these things.