vi0lka
vi0lka
vi0lka·Мама дочки-младенца
post image

Може, комусь актуально.

Кінотеатр «Жовтень» запрошує на сеанси проекту «0+: Кіно для батьків із малюками».

Сьогодні 09.05 о 10.00 буде фільм Ідеальні незнайомці, а 16.05 Вартові галактики 2.

Під час сеансу можна рухатись, діти можуть гратися під екраном, в залі є мікрохвильовка і пеленатор. 👀

Більше по лінку

ссылка

14

Комментарии

vi0lka
vi0lka·Мама дочки-младенца

@kopa_irina, да

Нравится Ответить
kopa_irina
Ira ·Мама дочки-младенца

Идея очень классная! А скажите, как заранее узнать о сеансе? На сайте кинотеатра? Спасибо)

Нравится Ответить
katfald
Катя·Мама сына-младенца

@madlen88 100%. Можно подумать ребенка можно самого оставить играться там под экраном

Нравится Ответить
madlen88
Юлия·Мама дочки (1 год)

Это все очень круто конечно ,но посмотреть фильм будет НЕРЕАЛЬНО)))

Нравится Ответить
noha_navi
Navi·Мама сына-младенца

Хочу такое в Одессе 😪

Нравится Ответить
vi0lka
vi0lka·Мама дочки-младенца

@my_mila, @minaevamarina, девочки, вперед тестить 😀и расскажите, как там

Нравится Ответить
minaevamarina
marinaminayeva ·Мама дочки-младенца

Ваууу вот это кайффффф

Нравится Ответить
kosse.kristina
Кристина·Мама дочки-младенца

Я мечтаю о таком уже пол года)))

Нравится Ответить