Инесса
inessa_inessa
Инесса·Мама дочки (1 год)
post image

Дівчата! Забула пароль тому, на довго зникла)) Хотіла трішки (з запізненням) написати вам про наш Новий рік на Балі. Так от... Для тих, хто боїться подорожувати з малечею... якщо є можливість і бажання - нічого не бійтеся, а відпочиваєте, літайте на великі відстані - коли мама поруч, то і дитинці добре! Хоча, є маленькій нюанс...☺️ Ми брали з собою нашу няню... чесно кажучи - можна було б обійтися і без неї. Привілея тільки в тому, щоб на декілька годин довше поспати і пізніше лягти спати після келиха вина.. Залишилися приємні спогади і враження! Всім тепла❤️❤️❤️

23

Комментарии

inessa_inessa
Инесса·Мама дочки (1 год)

@nuysha714, так я ще годую груддю. І це дуже полегшило переліт

Нравится Ответить
nuysha714
Анна·Мама двоих (1 год, 8 лет)

А ты ещё грудью кормишь ? Как с питанием ? Чем кормили ? Тоже хотим полететь , но я боюсь ((

Нравится Ответить
chubik11
Инна·Мама дочки (1 год)

С твоей Ари можно хоть в Австралию, хоть на северный полюс лететь😂 а с моей Иви для меня перелёт Одесса- Киев 🙄🤦🏻‍♀️

Нравится Ответить
miha2210
miha2210·Мама дочки (1 год)

А перелёт как продел ? Чем развлекали кроме няни ?

Нравится Ответить