qwerty
mama4-x
qwerty·Мама четверых детей

Пойдем к бабушке праздновать Ысыах: эмоции мамы

Эьиил эбэьээт барыахпыт ыьыахтыы багар😂😂.

3

Комментарии

mama4-x
qwerty·Мама четверых детей

Посмотрим керуехпут диир муж😂😂🤣. Ол аата уже багар😂🤣

Нравится Ответить
michch
Мич·Мама дочки-младенца

🤣🤣🤣

Нравится Ответить
maqwemaqwe
ма💙🩷ма🩷💙·Мама четверых детей
стикер
Нравится Ответить
michch
Мич·Мама дочки-младенца

ключевое слово «багар»🤣🤣мин эмиэ БАГАР эьиил барыам 🫣

Нравится Ответить
mama4-x
qwerty·Мама четверых детей

Ото даа багар 😂😂

Нравится Ответить