Валентина
valentina2003
Валентина·Мама сына (1 год)

Есть ли камера хранения на Ысыахе Туймаады?

🙋🏻‍♀️на ысыахе Туймаады камера хранения баар буолааччы ду?

Комментарии

yisyrdyga
yisyrdyga·Мама двоих (младенец)

Былырыын баар этэ

Нравится Ответить
valentina2003
Валентина·Мама сына (1 год)

ээ хайа диэки баар буолааччыный?

Нравится Ответить
yisyrdyga
yisyrdyga·Мама двоих (младенец)

@valentina2003, оо точно не помню, карта ус хатын баар этэ, син центр диэки, аал лук мас диэки игн этэ бьлх)

Нравится Ответить