Огом нормальный аьы воооообще аьаабат буолла барытыттан отказтанар почемууууу
@vvm12, @kdri, @yuiopp, @januaaaary, дии надеюсь оннук ини тем более уолугн ди того аьаабакн диди айагар симэ сатыыбын да отказ ынырыга
Итииттэн явна, мы тоже в последние дни то кушаем то не кушаем😅🫠
Мы тоже🥲
Иннигэр кэннигэр туьэ туьэ ону маны барытын биэрэ сатыыбыт😮💨🤭😅