frdxcv
matgor_v_v00
frdxcv·Мама сына (1 год)

Ребенок отказывается от еды: почему и что делать?

Огом нормальный аьы воооообще аьаабат буолла барытыттан отказтанар почемууууу

Комментарии

bigcstio
🦦mohrozdmi·Мама двоих (младенец)

Мы тоже🥲

Иннигэр кэннигэр туьэ туьэ ону маны барытын биэрэ сатыыбыт😮‍💨🤭😅

Нравится Ответить
matgor_v_v00
frdxcv·Мама сына (1 год)

@vvm12, @kdri, @yuiopp, @januaaaary, дии надеюсь оннук ини тем более уолугн ди того аьаабакн диди айагар симэ сатыыбын да отказ ынырыга

Нравится Ответить
januaaaary
Januaaaary·Мама двоих (1 год, 8 лет)

Итииттэн явна, мы тоже в последние дни то кушаем то не кушаем😅🫠

Нравится Ответить
yuiopp
Полина·Мама дочки (1 год)

миэнэ эмиэ биир кэм инник буолан ылар🥴

Нравится Ответить
kdri
kdri·Мама сына (1 год)

Итииттэн игин буолуо

Нравится Ответить
vvm12
BBMA·Мама четверых детей

Кэмнэрэ быь миэнэ тож аьаабат

Нравится Ответить