varya
alexseeva1
varya·Мама сына (7 лет)

Установили бассейн: вода холодная, но греемся на солнце

post image 1
post image 2

бэьээ бассейн ылан туруордубут, сылыйан иьиэ да халлаан, уута тыбыс тымныы🤣

7

Комментарии

evgevino
Евгения V.·Мама сына (2 года)
стикер
Нравится Ответить
evgevino
Евгения V.·Мама сына (2 года)
стикер
Нравится Ответить
evgevino
Евгения V.·Мама сына (2 года)
стикер
Нравится Ответить
evgevino
Евгения V.·Мама сына (2 года)
стикер
Нравится Ответить
mamavdekretee
mamavdekrete·Мама двоих (младенец)

ваай наьаа астык ди 😍

Нравится Ответить
vbbcxxvn
Нарыйаана·Мама троих детей

Наьаа астык дии) Размергыт хастаагый😍 тоже хочу бассейн купить, уонна где купили👀

Нравится Ответить
alexseeva1
varya·Мама сына (7 лет)

стыга мвидеога кытайдартан, 1.22х366 10 кубтаах

Нравится Ответить
sunshineykt
.·Мама двоих (4 года, 7 лет)

бассейн сыаната то4онуй?😄

Нравится Ответить
alexseeva1
varya·Мама сына (7 лет)

20 тыс

Нравится Ответить
posobie_yakutsk
Sveta·Мама четверых детей

Бачча онорон баран, подогрев купите👍😅

Нравится Ответить
alexseeva1
varya·Мама сына (7 лет)

капец сыана ди 🥲

Нравится Ответить
posobie_yakutsk
Sveta·Мама четверых детей

@alexseeva1 мать диэн баран влыам этэ🤣тоска ди корон олорор🫠 надо быть стрельцом ситуация ♐ 🤣

Нравится Ответить
alexseeva1
varya·Мама сына (7 лет)

@posobie_yakutsk, уговорю мужа 😆

Нравится Ответить