баше нербэм ыалдьар огом папатыттан, конкретно збл уже😤
арахсыбыппыт в начале года баше, уонна бииргэ олоробут, так сложились обстоятельства, огобун корор киьи ин суох буолан олордубутум, сыьыаммыт ин учугэй этэ как обычно этэ, как соседи олоробут, тус туспа хоско игин, бииргэ аьыыбыт астанабын как обычно, звучит баше кринжово да явно?
баше ойум хоппот, кини онно манна барааччы, все таки арахсыбыт ин буоламмыт олохпутугар ороспооппут, барар буоллаана бараачы хонордуу игин арыгылыы клубту туда сюда, тох да диэччим сох почти, главное биьини эрэ тыыппатын диэбит курдук буолаачы, онтон мин бээьэ тахсыбытым кеьэ 11гэ уонна 2 анарга кэлбитим, тугу да гымматагым испэтэгим да саахтабатагым даганы, тупо массыыннан сылдьыбыппыт курьер туда сюда подругабын кытта, онтон бугун эмиэ мээнэ тахса сылдьары гыммытым 2 час игин, пи*ди гынан турбата да, огогун санаабаккын кулэйдиигин эрэ туда сюда, б*эт, баше лекция боготун аахта, нербэбэр барытыгар киирдэ, 2 кун подряд сылдьары гынагын огогун кытта буолуоххун багарбааккын, как будто огобор наадыбатыи курлук онорон таьаарда, как никак, утуйбута ыраатта, утуйдаана тахса сатааччым специально, айка короче нербэ барыта, саатар ууруехпвн хайдах
эрэ барар сирэ сох, огон папатын уурдун диэн пи*ди гыныахтах
хаьан эмит нормально сырытыннарар дооо диэн вопрос айка, ологум тухары инник буолар чтоли аны, биир ити киьиттэн зкб
Прогнать, он одинокий мужчина не пропадёт.
Думаю если ему взбредет в голову он без зазрения совести выгонит вас с ребёнком на улицу 😬
Тагыс бар диэн, и падайте на алименты нормальные
От него какая выгода ? Ого керсер ? Харчы биэрэр ? Продукты покупает ? ЖКУ платит ?
Арахсардыы арахсан баран туспа олорор ордук ини. А так эн дьиэн да? Тут в мл читала много случаев когда мужчины на улицу выгоняли бывших жен со своими же детьми🥺если бы дом его был явна уурбут буолуо этэ😬 онтон чуечэлэр барахсаттар аьыныгаспыт диэн ди🫠 он уже не имеет право вам читать лекции, учейэ бэрт ди
Так долго жить все равно не получиться буолуо ди 😮💨 а ему хорошо бо на всем готовом🥴
@sssf19, @asssiyya, @motheroffourgirls, @mother2803, @monsok, хочу выгнать, ону оннук гыннахпына итирэ2 кэлэн пи*ди гыныахтаах, оннук маннык шумнаатагына да конулэ, саатар адрес игин бартн уже автоматически знает 😬
Ну если не выгнать то всю жизнь сидеть бояться емие да соччото суох😮💨 конечно так и будет если такой человек 🥲 все равно когда нибудь надо будет выгнать 🤷🏻♀️
Может кого-то пожить пока позвать? Типа сестру/подругу игин. Хотя бы страшно чтобы не было. Потом аралдьыйан забудет ини дорогу. На алименты подай уонна
аьаа, огогун кытта булуоххун багарбааккын дии2, туох баар ону маны бартн аахта бьх
Куда то ночевать же ходит когда гуляет🧐 значить есть куда🥴 эмээшкэгэ тэбээс 😮💨 Нифа себе лекции должен читать 🥲
ну, именно, наар тох эрэ конфликт буолла даганы кини лекцията сагаланар, уонна истэххинэ кэлбэккин диэтэхпинэ хонор сирим суох диир, онтон наадыйдагына хас да куннэ барыан соп аж
То5о аьына5ыт, барар сир булунуо5а, пусть хоть в подъезде живёт
Мин огом папата кэлэн корсор (мы не вместе), билигин даганы ханна олорорун вообще билбэппин (похую😂). Ханна эрэ барар буоллахпына эппэппин. Кэллэгинэ даганы аьаппаппын, уу иьиэм диэн конуллэтэр игин или я настолько яга баба ду.