Асет
adamovaesat5
Асет·Мама сына (2 года)

Смех без причины: эмоциональный пост мамы

post image 1
post image 2

🤣🤣🤣🤣

Комментарии

adamovaesat5
Асет·Мама сына (2 года)

Ас первый к1ант винченах коч йитнер цигахь🤣🤣🤣🤣 шолог1 к1ант вин ц1а йохченах майган т1ер чан хьам ицир юх ц йаг1🤣🤣🤣🤣🤣

Нравится Ответить
djamaldinowa
Iman·Мама дочки (1 год)

Цу чур санитарко юх шарахь схьа йоллахь аьл пал ма бина сун🤣

Нравится Ответить
7amelina
Амели·Мама дочки (1 год)

Через год юх йог1ар ю хьо аьлч сайг

Дер йог1ар яц баьхнарг ю сл🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Нравится Ответить
djamaldinowa
Iman·Мама дочки (1 год)

@7amelina, хил дезаг хилла вайшин🤣

Нравится Ответить
k1onahchun_yo1
☀️☀️☀️·Мама двоих (младенец)

В следующий год обязательно оли водар цигам🤣

Нравится Ответить
dagmara87
Дагмара ·Мама четверых детей

Каждый раз говорила "кхим йог1ар яцар" 😄

Нравится Ответить
esiars
Уставший Путник🍃🥀🍃·Мама сына (11 лет)

Дуля гайтнаг бе сиха ца йоьд))

Нравится Ответить
7amelina
Амели·Мама дочки (1 год)

Со ю и😐🤣🤣🤣🤣

Нравится Ответить