👋🏻 Оголоргут алдьаммыт, пятно буолбут танастарын ханна гынагытый ? 👀 Мин свалкага таьаараары гынабын ону оннук гынар кусаган дииллэр 🤦🏻♀️ оччого тугу гынылларый? 😬 Дьиэгэ храни гыныахпын место да суох 🤦🏻♀️
Мне говорили, что надо рвать на куски и сжигать детские вещи
Мне лень, просто выбрасываю🫠
Мусорга бырагабын, кырыйан баран бырах диэн хаьан эрэ палатага бииргэ сыппыт кыыьым эппитэ типа оннук маннык дьон если что ылан кэппэтин гына диэбитэ , иногда кырыйан бырагачым, пока старое или хайдыбыт игн не выбросишь новое не появится диэн понятиялах бырагым 2-3 шкафы оннук ырастачым
Сууйан баран в мусорку мой бзик" ыраас танас"😂