Мария
maryaaugest20
Мария

Есть ли ЯКСМКА? Вопрос пользователя

ЯКСМКА уугут баар ду?

Комментарии

maryaaugest20

@arkadevna, @brunette123 уотум баар, уу суох😒

Нравится Ответить
arkadevna
·Мама двоих (младенец)

@maryaaugest20 дуоо

Нравится Ответить
brunette123
Brunette·Мама дочки (2 года)

@arkadevna, биьи барахсаттар 🤣бляя еда затухнет таким макаром в холодосе

Нравится Ответить
arkadevna
·Мама двоих (младенец)

@brunette123 нуу, хаарыан суегэйим игин сылайан эрэр крдк 🥲

Нравится Ответить
brunette123
Brunette·Мама дочки (2 года)

Туох да суох, хаьан кэлэр уьунуй?

Нравится Ответить
arkadevna
·Мама двоих (младенец)

Уу да уот да суох😬

Нравится Ответить