nonono
furia911
nonono·Мама дочки (3 года)

Имя ужасное: эмоциональный пост мамы

post image

Аата ынырык ди😍👍🏻

6

Комментарии

ari_na_ko
♓️🅰️🅿️🌙🅰️·Мама двоих (2 года, 14 лет)

Учугэй баи дьии😃

Нравится Ответить
kuzkina
N21·Мама двоих (младенец)

Ча5ылык 👍🏻

Нравится Ответить
alerada13
Галина·Мама дочки (3 года)

чагылык буолан

Нравится Ответить
v_mom_djo
V_SAR·Мама сына-младенца

Кэнники ураты ааттары керен уерэбин, мин аатым сэбиэсскэй союз

Нравится Ответить