mmm55
mmmm2313
mmm55·Мама сына-младенца

Гноятся глаза у ребёнка: нужно ли зондирование?

Девочки,К1ант винчдуьн б1аьргш гноится Деш дар ,но Хинц левый б1аьг г1оле бу,а правый ша ма хилар гноится Деш бу,но и шии б1аьргш куьгшиц кьам до цо ,буьсан Уьш кьам лой сам вол,соьг и жим волш зондировать аьллер г1оле хуьлш цахилах, и зондировать дейч худар теш?

Комментарии

23years
🩵🩵🩵·Мама двоих (1 год, 5 лет)

Очень быстрая процедура

Нравится Ответить
mmmm2313
mmm55·Мама сына-младенца

Вала йойтарам ю ас,вала цхьа йоьх ц1ан ца йинчсан хуьл

Нравится Ответить
23years
🩵🩵🩵·Мама двоих (1 год, 5 лет)

Зондировать дайта

Ишт саца ца сецн да дизир племяннику

Нравится Ответить