Сетуелээтилэр да дьоннор ? Оголорум просят а то пойти купаться, эрдэ бьылах бта мне кажется холодно , новостига купальный сезон аьыллыбыт диэн тахсыбыта диди миигин бугуну быьа харбыргалаач улахан оголорум, а я пытаюсь найти эту ноаовость но не нашла
Сегодня ветрено ди, мы ездили на 202, купаютсч агай 😆 ычччуууу ди ди
Мне кажется тоже рано
Таах мээнэ на пляже посидели, астык багайы буолбут эбит пляж
Ыччуу собой кофту таскаю прям оннук жара буола илик курдук 😂😅