Искорка садикка киирбиппит🥳👏
хайдагый ким огото онно сылдьарый😅👀
апельсин аттыгар баар, билинни частный садикпыт эмиэ ол аттыгар баар буолан онно таьарбар уорэнэн хаалбыппын эбит ол иьин именно апельсин таьыгар коьотторбутум бастаан ханна эрэ бестуж.марлин диэки киирбит этибит май потокка
Здравствуйте, Ол садик аттыгар платный аата Ким диэний ? У меня двух взяли, хочу маленькую в платную отдать потом
Солнышко группаза бардаххытына воспитатели тоже очень хорошие
Биьиги бары озолорбут онно сылдьаллар, наьаа учугэй, платные кружки игин бааллар, Гоар Артуровна музыкальный воспитатель вообще🔥🔥🔥озо сайдар ахан
Договор буллугут дуу Искорка садикка таьааттаран агалаарын диэбитэрэ булбатым