Loveberry_Ykt_
dimitrievna
Loveberry_Ykt_·Мама сына (2 года)

Поступление в детский сад Искорка: опыт мамы

Искорка садикка киирбиппит🥳👏

хайдагый ким огото онно сылдьарый😅👀

апельсин аттыгар баар, билинни частный садикпыт эмиэ ол аттыгар баар буолан онно таьарбар уорэнэн хаалбыппын эбит ол иьин именно апельсин таьыгар коьотторбутум бастаан ханна эрэ бестуж.марлин диэки киирбит этибит май потокка

Комментарии

lena202023
Лена·Мама троих детей

Договор буллугут дуу Искорка садикка таьааттаран агалаарын диэбитэрэ булбатым

Нравится Ответить
lena202023
Лена·Мама троих детей

@dimitrievna, махтаал)

Нравится Ответить
lena202023
Лена·Мама троих детей

@dimitrievna, якутская группа баар ду

Нравится Ответить
dimitrievna
Loveberry_Ykt_·Мама сына (2 года)

@lena202023, аьаа

Нравится Ответить
maria_dnevnik
Мария·Мама троих детей

Здравствуйте, Ол садик аттыгар платный аата Ким диэний ? У меня двух взяли, хочу маленькую в платную отдать потом

Нравится Ответить
dimitrievna
Loveberry_Ykt_·Мама сына (2 года)

👋🏻Счастье на ладони уруккута бэмби 😅

Нравится Ответить
nadiyasp2019
Мария·Многодетная мама (6 детей)

Солнышко группаза бардаххытына воспитатели тоже очень хорошие

Нравится Ответить
nadiyasp2019
Мария·Многодетная мама (6 детей)

Биьиги бары озолорбут онно сылдьаллар, наьаа учугэй, платные кружки игин бааллар, Гоар Артуровна музыкальный воспитатель вообще🔥🔥🔥озо сайдар ахан

Нравится Ответить
dimitrievna
Loveberry_Ykt_·Мама сына (2 года)

Чэ бэт 😍👏🤗

Нравится Ответить