🙋🏻♀️ ким эмит поуходу эбээтин улэтиттэн ыла сылдьыбыта дуо?
@msh., кини улэтигэр заявление биэрбитэ, и отпуск по уходу ушла на три дня после уже вышла на работу с сохранением пособия по уходу
@irinabech13, ол улэтигэр тахсарыгар с сохранением пособия эмиэ заявление суруйар да ?
Кэргэним маматыгар онотторбутум