👋🏼маннык ыйытыылаахпын ьооп😅🫣
Ити сесейная выплатата диэн баар ди, иннэ эбэьээт билинни бириэмэгэ трудоустроена буолуохтаахпын да?🤔
Ууруйбут игин буоллахпа уже все да?😅
2025 сыллаагы ндфл смотрят
Если работали с января по август 25 года, онтукайгыттан ндфл телеебуккуттэн телууллэр диэбит курдук)
@jenya_fedya, @vielellla, ээьоп махтал, хапсыбат эбиппин😅🥹