сандара
sandaravdekrete
сандара·Мама троих детей

Сёсейная выплата: нужно ли быть трудоустроенной?

👋🏼маннык ыйытыылаахпын ьооп😅🫣

Ити сесейная выплатата диэн баар ди, иннэ эбэьээт билинни бириэмэгэ трудоустроена буолуохтаахпын да?🤔

Ууруйбут игин буоллахпа уже все да?😅

Комментарии

sandaravdekrete
сандара·Мама троих детей

@jenya_fedya, @vielellla, ээьоп махтал, хапсыбат эбиппин😅🥹

Нравится Ответить
vielellla
Валерия Максимова·Мама двоих (младенец)

2025 сыллаагы ндфл смотрят

Если работали с января по август 25 года, онтукайгыттан ндфл телеебуккуттэн телууллэр диэбит курдук)

Нравится Ответить
jenya_fedya
👧🏻👦🏻👶🏻·Мама троих детей

За предыдущий год смотрят

Нравится Ответить