Александра
efim.aa
Александра·Мама двоих (младенец)

Сколько смеси должен съедать ребенок в 1 месяц?

1 ыйдаахтар хас мл. смесь иьэ5итий? 👀

биьи 90мл иьэбит хайдах эрэ топпот курдукпут, педиатрбыт элбэтэр буоллаххытынан только на 10мл диир🤷‍♀️

урут кыыспын как на упаковке написано аьатар этим и ничего киьи хара буолан сылдьар😂

билигин оннук нельзя бьлаах ду, наьаа сложно буолбут🫠

1

Комментарии

amm8080
Qwerty·Мама дочки-младенца

Топпот диэн интервалы не выдерживает да? Биьи 90 давали тоже не выдерживала, но элбээттэххэ аны срыгивайдааччы дэлби 🫠

Нравится Ответить
efim.aa
Александра·Мама двоих (младенец)

аьаа уонна уутэ буппутун кэннэ дальше кердуур ону пустышканнан албынан кээьэбин🫠

Нравится Ответить
amm8080
Qwerty·Мама дочки-младенца

@efim.aa моя тоже 🥲 пустышку ылбат буолбута кэнники, просекла 😂

Нравится Ответить
lavrvera85
Вера·Мама троих детей

Ого какой аппетит😅 мин 10 ыйдаах о5ом чисто ИВ недавно стал пить 180

Нравится Ответить
nikannanaz
Анна·Мама сына-младенца

🙋🏻‍♀️ биьиги 140 😅 олох топпот этэ, 100 этибит ону педиатр корон баран топпот ди бу до 150 постепенно улаатыннарын э дебитэ

Нравится Ответить
amm8080
Qwerty·Мама дочки-младенца

Ыйааьынныт хайдагый в пределах нормы даа? биьи 3 час олох тулуйбаппыт сатаан тоьону да истин 🫠

Нравится Ответить
efim.aa
Александра·Мама двоих (младенец)

@amm8080, аьаа 2900 тереебуппун в 1 месяц 3648 буолбуппут норма😅

Нравится Ответить
nikannanaz
Анна·Мама сына-младенца

@amm8080, 4090 при рождении , билигин 🤷🏻‍♀️

Нравится Ответить