1 ыйдаахтар хас мл. смесь иьэ5итий? 👀
биьи 90мл иьэбит хайдах эрэ топпот курдукпут, педиатрбыт элбэтэр буоллаххытынан только на 10мл диир🤷♀️
урут кыыспын как на упаковке написано аьатар этим и ничего киьи хара буолан сылдьар😂
билигин оннук нельзя бьлаах ду, наьаа сложно буолбут🫠
аьаа уонна уутэ буппутун кэннэ дальше кердуур ону пустышканнан албынан кээьэбин🫠
@efim.aa моя тоже 🥲 пустышку ылбат буолбута кэнники, просекла 😂
Ого какой аппетит😅 мин 10 ыйдаах о5ом чисто ИВ недавно стал пить 180
🙋🏻♀️ биьиги 140 😅 олох топпот этэ, 100 этибит ону педиатр корон баран топпот ди бу до 150 постепенно улаатыннарын э дебитэ
Ыйааьынныт хайдагый в пределах нормы даа? биьи 3 час олох тулуйбаппыт сатаан тоьону да истин 🫠
@amm8080, аьаа 2900 тереебуппун в 1 месяц 3648 буолбуппут норма😅
Топпот диэн интервалы не выдерживает да? Биьи 90 давали тоже не выдерживала, но элбээттэххэ аны срыгивайдааччы дэлби 🫠