Кристина
kristina2405
Кристина·Мама двоих (7 лет, 9 лет), ждёт третьего

Госпитализация в патологию беременности перед ПКС: что брать?

Если мц патологию сначала поступаю ,то тч наьаа барытын илдьэ киирбэтим буолуо да?

И халат сорочка игин арый эстетичнай согус ханна баара буолла в тот раз не нашла 🥹

Теье ер сытыараллара буолла у меня пкс🫠

И береш сыттык кенуллэнэр дуо? Ким илдьэ киирбитэй?

Комментарии

navl
navl·Мама дочки (5 лет), беременна (40 нед.)

Можно же резко родить, поэтому лучше взять

Нравится Ответить
aipater11
✨✨✨✨·Мама двоих (младенец)

Миигин эмиэ барытын илдьэ кииримэ патологияза киирэзин диэбиттэрэ. Патологияза ол же куннэ киирээт схваткалаан тороон кээспитим😅 онон барытын илдьэ киирэр ордук буолуо)

Нравится Ответить
kristina2405
Кристина·Мама двоих (7 лет, 9 лет), ждёт третьего

Дуо🫠

Нравится Ответить
tuyaraya
Tuyara·Мама сына-младенца

Илдьэ киир,а то я тоже думала,что выпишут,хрен🥲потом муж дурацкий халат атыла4пн игин а5албыта,саатар думала выйду,поэтому ничего не подготовила

Нравится Ответить
kristina2405
Кристина·Мама двоих (7 лет, 9 лет), ждёт третьего

Дии бугун баран кербут киьи

Нравится Ответить
azal
azal·Мама сына-младенца

основнойгн симбиир илдьэ киириэххн наада, потом по необходимости Тох буппутунен, Тох напдатынан ыллаттарар курдук

Нравится Ответить
kristina2405
Кристина·Мама двоих (7 лет, 9 лет), ждёт третьего

Ээии тч барытын илдьэ киирэр эбиппин

Нравится Ответить
ale_a_s13
Анастасия·Мама двоих (2 года, 4 года)

@kristina2405, багар экс буолалыан соп бартын илдьэ киирэрин ордук🥹

Нравится Ответить
kristina2405
Кристина·Мама двоих (7 лет, 9 лет), ждёт третьего

@ale_a_s13, оннук гынар эбиппин🤗

Нравится Ответить
_ekaterina_r.v_

Продаю готовые Тч если вдруг надо 😊 ссылка 2 последних набора в наличии

Нравится Ответить
_ekaterina_r.v_

В мамин чемодан вроде скидки были можете уточнить в инст, а так магазины по типу эпик или эконом маркет, подешевле найдете любую сорочку думаю

Нравится Ответить
kristina2405
Кристина·Мама двоих (7 лет, 9 лет), ждёт третьего

203 бааллар этэ да ?

Нравится Ответить
tuiaarushka
Туйаарушка·Мама дочки-младенца

В сказка беби хорошенькие были, правда пол роддома в таких были🤣

Почти одинаковые, с соседкой по палате двже цвет совпал халата🤣

Нравится Ответить
kristina2405
Кристина·Мама двоих (7 лет, 9 лет), ждёт третьего

Ооаа 😂😂

Нравится Ответить
__lena_al__
Елена·Мама двоих (4 года, 6 лет)

Неделя курдук сытарын боло

Нравится Ответить
__lena_al__
Елена·Мама двоих (4 года, 6 лет)

Сразу илдьэ киир ээ, онтон туох тиийбэтин дьоннунан агалтарар курдук

Нравится Ответить
kristina2405
Кристина·Мама двоих (7 лет, 9 лет), ждёт третьего

@__lena_al__, оннук гынарым ду

Нравится Ответить
asssiyya
Asiya·Мама дочки-младенца

Мин барытын илдьэ киирбитим, дьоммун тептеру таары сырытыннарбат гына, и максимально пкс уьата сатыыллар теье тулуйаргынан

Нравится Ответить
kristina2405
Кристина·Мама двоих (7 лет, 9 лет), ждёт третьего

Диэ уьуннук сытыыьыкпын ди😩

Нравится Ответить