Девочки, цхьанни яц сестренк или же чохь цхьаъ педагогический доьш, кехатш шен стаж хилит чу дал? 1. Будет стаж идти. 2. Доход, юх мари яхан меттиг хилч шен декретные нормально возьмет.
Педагогический доьш яц,только чгпу юкх