••🪽
anatolevna___9
••🪽·Мама четверых детей

Чувство вины у работающей мамы: как справиться?

бэйэбин хайдах эрэ буруйдаах курдук сананабын апрель ыйга эрэ торообутум билигин туунну смена5а улэлиибин 2/2 ону биир кун утуйа эрэ тиийэбин дьиэбэр 🥺 онтон эмиэ улэлии барабын , но детей кормить обуть эмиэ наада буолла5а дии 🥺 но в душе син биир хайдах эрэ эбит я плохая мама диэн сананабын 😑

9

Лучший комментарий

artemm
·Мама двоих (5 лет, 9 лет)

Какая вы сильная мама🤯🥺 Так рано выйти на работу, и это конечно же ради детей 😢Вы самая лучшая мама для своих детей😌 Респект ещё твоим родным🤩

Нравится Ответить
einni_01
Энни·Мама двоих (1 год, 1 год)

наоборот, вы самая лучшая мама, что обеспечиваете своих детей, вы не плохая🤗

Нравится Ответить

Комментарии

galina_savvinova
galina_savvinova·Мама двоих (младенец)

👋🏼 пособие ылбаккын да 4 о5о5о?

Нравится Ответить
anatolevna___9
••🪽·Мама четверых детей

суох 😅

Нравится Ответить
galina_savvinova
galina_savvinova·Мама двоих (младенец)

@anatolevna___9, то5о да? Пособие ыларын буоллар пока улэлиэн суо5а этэ буо 🫠 туохтан сылтаан отказ?

Нравится Ответить
anatolevna___9
••🪽·Мама четверых детей

@galina_savvinova, доход элбэх диэн 😅

Нравится Ответить
ya24
И·Мама троих детей

Оо ыарахан 😢 кыьалгаттан буо дии. Сынньанаргыт син биир наада, тем более роды недавно эрэ были ди. Организмныт восстановись гыныан наада.

Нравится Ответить
anatolevna___9
••🪽·Мама четверых детей

главное о5олорбут диэн баран улэлиибит 🥹

Нравится Ответить
olololololo
Зовите меня просто Богиня·Мама двоих (2 года, 11 лет)

1 ыйдаах оголооххут и работаете да🤯🤯🤯 а где отец детей? Пособия?

Нравится Ответить
anatolevna___9
••🪽·Мама четверых детей

надеюсь мин эрэ инник улэлээбэт инибин 🙏🏻😅

Нравится Ответить
artemm
·Мама двоих (5 лет, 9 лет)

Какая вы сильная мама🤯🥺 Так рано выйти на работу, и это конечно же ради детей 😢Вы самая лучшая мама для своих детей😌 Респект ещё твоим родным🤩

Нравится Ответить
anatolevna___9
••🪽·Мама четверых детей

спасибо 🫂🥹

Нравится Ответить
gabmay
maria·Мама двоих (7 лет, 10 лет)

аййааа сейчас реально такое время дии, таах олорор положение буотах, кыьалгаттан улэлээ да улэлээ🥺🫂🫂обнимаю вас и сил вам!🙏🏻

Нравится Ответить
anatolevna___9
••🪽·Мама четверых детей

оннук ээ сыанабыт космический буолла ди налог игин барыта ыарахан буолла уапсайынан 🥺🫠

Нравится Ответить
alsard
A🏆☄️·Мама сына (3 года)

ньее сана тороон баран🥹🥹🥹💔💔💔🫂🫂🫂🫂🫂

Нравится Ответить
anatolevna___9
••🪽·Мама четверых детей

спасибо 🫂❤️ мы мамы сильные дии дии сылдьабын 🥹

Нравится Ответить
kuzkina
N21·Мама двоих (младенец)

🫂🫂🫂 детей кто смотрит ?

Нравится Ответить
anatolevna___9
••🪽·Мама четверых детей

балтылаах быраатым бааллар 🥹

Нравится Ответить
einni_01
Энни·Мама двоих (1 год, 1 год)

наоборот, вы самая лучшая мама, что обеспечиваете своих детей, вы не плохая🤗

Нравится Ответить
anatolevna___9
••🪽·Мама четверых детей

@einni_01, дии главное киннэр эрэ этэннэ улааттыннар диэн кыьалла сылдьабын 🥹

Нравится Ответить
einni_01
Энни·Мама двоих (1 год, 1 год)

@anatolevna___9, оннук буол💕

Нравится Ответить
af1609
Мама 👶🏻👧🏻·Мама двоих (1 год, 11 лет)

@anatolevna___9, неей ,кырачаан

Нравится Ответить