Натали Олесова
natalusya_olesova
Натали Олесова·Мама двоих (5 лет, 10 лет)

Температура 37,5 и гнойная ангина: тяжелое состояние

Второй день температура 37,5 буолан баран сытабн😖 гнойная ангина😞ынырык куьаган состояние,сэниэм вообще суох, страшно аччыктыыбын , но аппетита нет😬 реально постельный режим буола сылдьабын да олох хайдах да сыттым неудобно лежать, камни в желчном беспокоят ол быыьыгар, вообще ытыырым кэллэ олох😭 аны сарсын ктг барыахтаах иин этим😬

Комментарии

mammiiii
kere·Мама сына-младенца

Мин наар ангиналыыбын ити иринэлэрин ваще хаьан туурталан биспитим🤣сразу темпер туспутэ утуорэн хаалтым😅😂ато ваще кэьэйбитим

Нравится Ответить
natalusya_olesova
Натали Олесова·Мама двоих (5 лет, 10 лет)

Оо да, а так такие мысли киирэллэр ыраастыырым ду диэн🤭 тугунан туурталаабыккытый?☺️

Нравится Ответить
mammiiii
kere·Мама сына-младенца

@natalusya_olesova, ыраастаан бис сразу учей болон😅ээ ваще зубачистканан аргайдык турталабтм😂сайзана сатаан ваще туьалабат этэ ыксаан онук гымтм

Нравится Ответить
natalusya_olesova
Натали Олесова·Мама двоих (5 лет, 10 лет)

@mammiiii, бээ попробую 👍🏻☺️

Нравится Ответить
bsnbsn
Bsn25·Мама двоих (1 год, 6 лет)

Оо антибиотик эрэ комолоьор гнойнайга🥵

Нравится Ответить
natalusya_olesova
Натали Олесова·Мама двоих (5 лет, 10 лет)

Ага, антибиотик назначили 😬

Нравится Ответить