M.A.X
umma.m.a.x
M.A.X·Мама троих детей

Эмоциональный пост о покупке яблок

Хе ас селхан 1ахьар галнаш эццер хи дик кхехкш дар са каш стен хилла церах😭

Комментарии

rayana189
Раяна·Мама дочки-младенца

Дукх тесса

Нравится Ответить
rayana189
Раяна·Мама дочки-младенца

За раз

Нравится Ответить
umma.m.a.x
M.A.X·Мама троих детей

@rayana189, некогда йина ма яцар ас один покет закинула

Нравится Ответить
umm.bintayn
e.m·Мама дочки (4 года)

Разморозиться дейтнери ахь?

Нравится Ответить
umma.m.a.x
M.A.X·Мама троих детей

Даа

Нравится Ответить
rayana189
Раяна·Мама дочки-младенца

@umma.m.a.x, теперь понятно , разморозиться дич пал ма хуьл цуьнах, нужно закидывать в замороженном виде , дукх тесчи хуьл ишт за раз

Нравится Ответить
masshhaivanova
mikkaaaa·Мама двоих (1 год, 4 года)

Жим лаца ялитин т1акх кего еза

Нравится Ответить
masshhaivanova
mikkaaaa·Мама двоих (1 год, 4 года)

По чуть-чуть тас еза уьш чу, сразу кего ца еза чу ма тес

Нравится Ответить
umma.m.a.x
M.A.X·Мама троих детей

@masshhaivanova, 😭😭ма ч1охь даг яьхкан яр сун уьш сайгах дисан ахчах ма эцер ас уьш теперь сижу и плачу смотря на кашу

Нравится Ответить
masshhaivanova
mikkaaaa·Мама двоих (1 год, 4 года)

@umma.m.a.x, с молоком кушай кашу) дик хул

Нравится Ответить