Хе ас селхан 1ахьар галнаш эццер хи дик кхехкш дар са каш стен хилла церах😭
@umma.m.a.x, теперь понятно , разморозиться дич пал ма хуьл цуьнах, нужно закидывать в замороженном виде , дукх тесчи хуьл ишт за раз
По чуть-чуть тас еза уьш чу, сразу кего ца еза чу ма тес
@masshhaivanova, 😭😭ма ч1охь даг яьхкан яр сун уьш сайгах дисан ахчах ма эцер ас уьш теперь сижу и плачу смотря на кашу
Дукх тесса