
ообор кыра да нада э🥹 эьэхэччэбит уже 11 класс буолар быйыл🥲🫶🏻
Я наоборот своей сестре говорю уолланыма, научись сама зарабатывать и только потом уолланаар 🤣🫵 хантан истиэй🤧🤯🤣
уоллан диэбиккэ дылы🤣 эдьиийдэр инниктэр быьылаах , мин эдьиийбиттжн иэс кордоо да кордоо буоллахпына «Харчылаах дьээдьэтэ бул» диэччи🤣 а у меня то есть муж🤣
Миэннэрэ эмиэ инник кордоспут буолаллар эдьиийдэриттэн,хотя Бэй этэ уже ыал ийэтэ.бастакы корбут огон эмиэ бэйэн огон курдук боло
Уоллан диэн дьиикэй ди 🤣 наоборот уоланныман эрдэ тороомон, уорэхтэнэн путешествуйдаан диибин мин 🥲