yana
n1k.y
yana·Мама сына (2 года)

Мой ребёнок уже в 11 классе: гордость и ностальгия

post image

ообор кыра да нада э🥹 эьэхэччэбит уже 11 класс буолар быйыл🥲🫶🏻

9

Комментарии

avv2
Avv·Мама сына (7 лет)

Уоллан диэн дьиикэй ди 🤣 наоборот уоланныман эрдэ тороомон, уорэхтэнэн путешествуйдаан диибин мин 🥲

Нравится Ответить
alena0212
Алена·Мама двоих (10 лет, 12 лет)

Я наоборот своей сестре говорю уолланыма, научись сама зарабатывать и только потом уолланаар 🤣🫵 хантан истиэй🤧🤯🤣

Нравится Ответить
vqqqqqqqz
А·Мама двоих (1 год, 6 лет)

"уоллан"🤣🤣🤣🥲

Нравится Ответить
kaerh
🪬🪬🪬·Мама двоих (1 год, 7 лет)

уоллан диэбиккэ дылы🤣 эдьиийдэр инниктэр быьылаах , мин эдьиийбиттжн иэс кордоо да кордоо буоллахпына «Харчылаах дьээдьэтэ бул» диэччи🤣 а у меня то есть муж🤣

Нравится Ответить
potapovatuiara
мастер пирсинга &прокола·Мама сына (6 лет)

Миэннэрэ эмиэ инник кордоспут буолаллар эдьиийдэриттэн,хотя Бэй этэ уже ыал ийэтэ.бастакы корбут огон эмиэ бэйэн огон курдук боло

Нравится Ответить
lyagushhh
лягуш·Мама подростков

"уоллан"🙂‍↔️🤣

Нравится Ответить