Наталья
kimdabotax
Наталья·Мама двоих (2 года, 3 года)

Посещение контактного зоопарка с детьми: отзыв мамы

Бээьээ пончокэмпытыгар бара сырыттыбыт, вход 500рб со взрослого эбит и детям с 15 лет, до 14 лет ылбатахтара, корм баар эбит для животных 150 руб один стакан, киьи буолнай этэ, с парковкой беда, ыраах баайы тохтоон баран сатыы хаамыахха наада тыа быыьынан😅а так дети олох довольны, особенно кроликтартан, а так козелларга, осликтарга киирбиппитигэр мои испугались😂 кыах баайытык астаах киирбиттэрэ, ону конечно утары суурэн кэлбиттэрэ, онно куттанан куотан хаалбыттара😂 а так биьи баарбытына биир альпака харан хаалбыта ол иьин перерывка барбыттара, ол иьин тургэн баайытый тахсыбыппыт

51

Комментарии

ovnnn
ovnnn·Мама дочки (3 года)

там несколько раз киириэххин сеп ди👍🏻

Нравится Ответить
kimdabotax
Наталья·Мама двоих (2 года, 3 года)

ээ диэ

Нравится Ответить
kill_lian
уставшая баба·Мама двоих (6 лет, 8 лет)

Комаров там много?

Нравится Ответить
kimdabotax
Наталья·Мама двоих (2 года, 3 года)

я особо не почувствовала, но на всякий лучше комаринку взять с собой

Нравится Ответить