квак с:
lyagushhh
квак с:·Мама подростков

Устала и не могу испечь пирожки дочери: эмоции мамы

1:30 а я дочери обещала пирожки🥲 лаьайан баран сытабын 22:00 чаастан сурэгэлдьээн эххх🥹💆🏻‍♀️ онтукпун ессе "чэ баран утуй, мама пирожкилыа этэ, тураргар баар боло утром"🗣️🙂‍↔️

1

Комментариев ещё никто не написал.