С.Г
sabina_grigoreva16
С.Г·Мама двоих (младенец)

Двое сыновей: быт мамы мальчиков 2 и 4 лет

Эбээбит уже 3 нед у нас, первые 2 недели ынрык мэьийдэтэр этим, сарсыарда 5-5:30 турар уонна сытар, Бээтэ туран чайдаабат аьаабат пока я не накрою стол игин 🫣😅

Аны Билигин уорэнэн да бараары гынным баарыгар😂барахсан огону коро хаал игин диэтэххэ хаалар 🥹🫣

Бэьээ аны ону эбиитин сиэнэ кэлбитэ к нам с ночевкой, уолбун кытта мэниктэээн боголор, дома срачевник, барыларын таьырдьа уурэн баран от души уборкаланным, таьырдьаттан киирдилэр печенье Оннук маннык сиэннэр топтору дьиэни киттитилэр быьылаах🤣

Ааайууу айа 2 уол огом Суога учугэйин диибин э🫢🫣😂😂😂

Улахан дьиэлээхпит эбитэ боллар чтоб их не видеть не слышать оччого учугэй баи боло эбит👍🏻🫢😂

А так уолум Чукурук ынырык улааппыт, Бээтэ с утра до вечера оголору кта во дворе оонньуур🥹наьаа учугжй 🫢😂

Ону Камеранан игин коробун оголор искэ игин тэбэллэр 🫢🫣 яжматьтаары гынабын ыксаан, ото просто сказать чтоб так не пинали игин, папабыт кыттыьыма диэ да диэ болар, уол ого бта, по любому случаю наар умсэ сыдьар боло диир, уонна оччого того таьырдьа таьаарагын наар инник реагируйдуур буоллаххына диир🫢🫣👀😂

1

Комментарии

michiyeee

Барахсанчик🥹туран тыас-уус буолбат диэ🥺 мэьэйдэтэллэр диэн сэрэйээхтиирэ боло, а так ор сыттахха киьи тобото ыалдьар ди😩

Нравится Ответить
tism
Саргылана ·Мама троих детей

Эбээ5ит бэйэтэ да кыбыстара буолуо🤭

В чужом доме хозяйничаю игин диэн тема5а, а так о5о хаалларар учой баайы ди🤭

Нравится Ответить
sabina_grigoreva16
С.Г·Мама двоих (младенец)

Буолуо ди ага🥹😅

Нравится Ответить