Дівчата таке питання чи було у вас таке, що у висновку узд стат дитини 1, а в конверті інша😅
Upd: лікарю вже написала
Поки чекаю відповідь🥲 попроси щоб передивилися знімки узд
Я кстати о таком думала !
Мой тревожный мозг такое выдавал , но в жизни -нет, не было
Что врач сказал ?)
Не было ) а что врач ваш ?