
🤩🤩🤩 хата сопко да улэлээбит эбиппин былырыын🤗 3 ый улэлээбитим на летнее время 😅🌈 потом дальше по уходу до 3☺️
😍💥👍мин былырыын эмиэ тахсан 4 ый улэлээбитим, оччо мантан арый элбэги одобряйдыыллар ини🥹🙏бугун 2ндфл илдьэн биэрбитим, кердеебуттэр этэ🤞
По уходу олорон улэгэгитигэр таххан баран ус ый улэлээн баран топтору по уходу барбыккыт да? Оннук можно чтоли?😅
Аьаа улэлии тахсыбытым, потом тоттору по уходу барбытым😅
@sansan83, мин таххан Биир ый улэлээн баран отпуск ылан баран топтору куьун по уходу хочу ди😅 оннук можно боло ду
Ый аайы туьэр или один раз? И на ЕП как доход считается?
Здравствуйте а как подавать 😍