Margo
margo9128danilova
Margo·Мама двоих (младенец)

Частный детский сад: взносы, документы, якутская группа и очередь

Девочки частный садикка в месяц тоьонуй взнос биир оготтон? какие документы нужны? Сахалыы группа баар ду? Уонна сразу ылаллар ду или же эме очередь дуу?

Комментарии

___.leonidovna
элябын·Мама дочки (1 год)

беби сити сылдьыбыппыт, сразу после подачи документов игн оплаты барбыта, 12тыс субсидированный этэ, 8тыс адаптация 2 недели

Нравится Ответить
margo9128danilova
Margo·Мама двоих (младенец)

@___.leonidovna прописка игн кереллкер ду 12 тыс в мес уонна ылаллар сразу?

Нравится Ответить
___.leonidovna
элябын·Мама дочки (1 год)

@margo9128danilova, адаптациягн телуугун бастаан 8тыс, онтон если толору сырытагына остаток телуугн бьлх, 3 кун сылдьаары 1 ый ыалдьыбыппыт ол кэннэ бара иликпит

куьагана диэн компесация суох, ыарыйдагына игн таах хаалан хаалар харчыта🫠

Нравится Ответить
___.leonidovna
элябын·Мама дочки (1 год)

прописка ирдэбэтэхтэрэ

Нравится Ответить