✨Василина✨
pyurita
✨Василина✨·Мама сына-младенца

Стоит ли купить эргорюкзак? Советы мам

post image

👋🏼 девочки , эргорюкзак стоит ли покупать ? Тоьо полезнайый , комолоьоруй ? 😅 Сын часто на руках висит буолбут , тяжело 😮‍💨 Думаю купить или нет , мээнэ быыллыйа сытара буолуо дуу ?

Лучший комментарий

bailanush
стикер
Нравится Ответить

Комментарии

17ma09
🌸🌸🌸·Мама сына (1 год)

Очень нужная вещь 👍🏻

Нравится Ответить
tendernesssss
Крис twinkle 🦄✨·Мама сына-младенца

Жоско полезный. Мы только с ним и гуляли

Нравится Ответить
tatanika
Мать Королевна👸🏻·Мама троих детей

Хорошо, что купила б/у я, наьаа котох этэ уолум, только сатыахха наада бх котогорго, наоборот сылаалаах курдук этэ😹 улаханнык собулээбэт этэ олорорун🥹

Нравится Ответить
sugarmomy
Anna·Мама сына (2 года)

Мне очень помогал, обожала так гулять с сыном)

Нравится Ответить
idicye
iyu·Мама дочки (1 год)

Биирдэ эмит симбиир наада, на подхвате буоллун гына😅 уонна ити ремешоктара кэннинэн туттарардаагы ылыам этэ, а то мои ремешки все время с плеч сползали🫠

Нравится Ответить
taniiita.t
tami.nik ✨·Мама сына (3 года)

удобный этэ, но оҕон ыйааһыннаах баҕайы буоллаҕынан сиһин түргэн баҕайытык сылайар, уонна мин бэйэм эрэ сатаан кэппэт этим, кэннинэн туттарардаах этэ, илиим тиийбэт этэ туттарарга устарга 🥲😂

Нравится Ответить
pyurita
✨Василина✨·Мама сына-младенца

Ээ мин о5ом чэпчэки со5ус 🥹 наьаа 11-12 кг буотах пока что 🤭 На руках кото5орго илиим-сиьим сылайар а5ай 😮‍💨 Кстати агаа , я тоже думаю , кэннигэр туттарарын хайдах хайыыбыный диэн 😂

Нравится Ответить
gabyshevaaa
Диана·Мама двоих (младенец)

мин эмиэ инниги ылыахпын хочу илигэ котох ол иьин 🥲аспыкка подругам киэнигэр сугэн корбутум вообще собулэбэтэгэ сразу истерика😬оннукка уорэммэтэх

буолан ду хдх ду билигн думаю стоит покупать или нет

Нравится Ответить
ssaar
Sardana·Мама двоих (младенец)

С непривычки оннук гынааччылар дии😊

Нравится Ответить
pyurita
✨Василина✨·Мама сына-младенца

Ээ 🥹 мин ылан эрэбин , айка 😮‍💨 на руках 5 минута кото5он баран устаю а5ай , собулээтэ5э бэт буолуо этэ 😅 Лучше попробую и узнаю эбит хайда5ын )

Нравится Ответить
kuzkina
N21·Мама двоих (младенец)

Именно хипсит учугэй , с сидушкой который , олорор огого 👍🏻

Нравится Ответить
pyurita
✨Василина✨·Мама сына-младенца

Ээ 👍🏼 Ой а так мы пока не сидим дии 🫣 Тогда еще рано да маннык ?

Нравится Ответить
kuzkina
N21·Мама двоих (младенец)

@pyurita, нее норм , постоянно сугэ сылдьыбаккын буо. Мин 5 ыйыттан олоппутум 🙊

Нравится Ответить
pyurita
✨Василина✨·Мама сына-младенца

@kuzkina, ээ хорошо 😊

Нравится Ответить
tuiaarushka
Туйаарушка·Мама дочки-младенца

Удобный баи эбит, с 6 месяцев сидит, зимой по дому так ходила, сейчас на улицу на короткие расстояния кэтэбит.

Правда долго так сидеть нога болит боло поэтому не больше 20 минут.

Нравится Ответить
pyurita
✨Василина✨·Мама сына-младенца

Ээ соп хорошо 👍🏼 У нас коляска тяжелая и автолюлька , тоже тяжело ди , аж илиим унуохтара игин ослабели дэлби 😮‍💨 😅 Легче носить в эргорюкзаке буолуо оччо5о 😍

Нравится Ответить
bailanush
стикер
Нравится Ответить
pyurita
✨Василина✨·Мама сына-младенца

Ээ хорошоо 😍👍🏼

Нравится Ответить
pyurita
✨Василина✨·Мама сына-младенца

@pyurita, кэтэргэ хайда5ый ? Чэпчэки да ?

Нравится Ответить
lena202023
Лена·Мама троих детей

мы использовали пару раз быыллыйа сытар 🫢 онно манна агыйах бириэмэ тахсарбытыгар кэтээччибит уьуннук кэтээччим суох сиьим ыалдьач кыыьым ыйааьыннаах баи буолан

Нравится Ответить
pyurita
✨Василина✨·Мама сына-младенца

Ээ диэ 🥲 Но а так ынырык туьа буолуо дии ? Руки свободные , спина не болит игин . Ыраах барарга автолюльканы соьо сылдьар айка буолбут ээ 🥹 На коляске вокруг дома эрэ гуляем

Нравится Ответить
lena202023
Лена·Мама троих детей

@pyurita, эьиэхэ билигин как раз буолуо мин огом 7 ыйыгар кыьын буолан неудобно было щас очень она тяжелая только на коляске 😊

Нравится Ответить