
👋🏼 девочки , эргорюкзак стоит ли покупать ? Тоьо полезнайый , комолоьоруй ? 😅 Сын часто на руках висит буолбут , тяжело 😮💨 Думаю купить или нет , мээнэ быыллыйа сытара буолуо дуу ?

Хорошо, что купила б/у я, наьаа котох этэ уолум, только сатыахха наада бх котогорго, наоборот сылаалаах курдук этэ😹 улаханнык собулээбэт этэ олорорун🥹
Биирдэ эмит симбиир наада, на подхвате буоллун гына😅 уонна ити ремешоктара кэннинэн туттарардаагы ылыам этэ, а то мои ремешки все время с плеч сползали🫠
удобный этэ, но оҕон ыйааһыннаах баҕайы буоллаҕынан сиһин түргэн баҕайытык сылайар, уонна мин бэйэм эрэ сатаан кэппэт этим, кэннинэн туттарардаах этэ, илиим тиийбэт этэ туттарарга устарга 🥲😂
Ээ мин о5ом чэпчэки со5ус 🥹 наьаа 11-12 кг буотах пока что 🤭 На руках кото5орго илиим-сиьим сылайар а5ай 😮💨 Кстати агаа , я тоже думаю , кэннигэр туттарарын хайдах хайыыбыный диэн 😂
мин эмиэ инниги ылыахпын хочу илигэ котох ол иьин 🥲аспыкка подругам киэнигэр сугэн корбутум вообще собулэбэтэгэ сразу истерика😬оннукка уорэммэтэх
буолан ду хдх ду билигн думаю стоит покупать или нет
Ээ 🥹 мин ылан эрэбин , айка 😮💨 на руках 5 минута кото5он баран устаю а5ай , собулээтэ5э бэт буолуо этэ 😅 Лучше попробую и узнаю эбит хайда5ын )
Именно хипсит учугэй , с сидушкой который , олорор огого 👍🏻
Ээ 👍🏼 Ой а так мы пока не сидим дии 🫣 Тогда еще рано да маннык ?
@pyurita, нее норм , постоянно сугэ сылдьыбаккын буо. Мин 5 ыйыттан олоппутум 🙊
Удобный баи эбит, с 6 месяцев сидит, зимой по дому так ходила, сейчас на улицу на короткие расстояния кэтэбит.
Правда долго так сидеть нога болит боло поэтому не больше 20 минут.
Ээ соп хорошо 👍🏼 У нас коляска тяжелая и автолюлька , тоже тяжело ди , аж илиим унуохтара игин ослабели дэлби 😮💨 😅 Легче носить в эргорюкзаке буолуо оччо5о 😍
мы использовали пару раз быыллыйа сытар 🫢 онно манна агыйах бириэмэ тахсарбытыгар кэтээччибит уьуннук кэтээччим суох сиьим ыалдьач кыыьым ыйааьыннаах баи буолан
Ээ диэ 🥲 Но а так ынырык туьа буолуо дии ? Руки свободные , спина не болит игин . Ыраах барарга автолюльканы соьо сылдьар айка буолбут ээ 🥹 На коляске вокруг дома эрэ гуляем
@pyurita, эьиэхэ билигин как раз буолуо мин огом 7 ыйыгар кыьын буолан неудобно было щас очень она тяжелая только на коляске 😊