даа, вб заказтаабытым размера улахан буоллагына отменалыахпын/отказтаныахпын соп дуу? 👀 хаьан да размера соп тубэспэтэги отказтыы иликпин😂 наар соп тубэспэт сээп, но симбиир чумуо курдук ылан тахсабын, куттанабын отказтыырбын😂😂😂
Конечно можете отказаться 😅🤭 а так аьаа игин араас буолар буолбуттар, мужу вот уже 2-й раз хамит девушка на пвз, настроениета алдьанан киирэр 🫠🙄 наадалаагын 2 размер заказывает, чтобы не ошибиться с размером и выбрать правильный🧐 онно кыыьырааш. Но для чего тогда существует отказ/возврат😒🤦🏻♀️🥲
воо во оннук кыыьырыахтара диэн куттанабын, хаста да мин иннибэр ылар дьонно недовольнай буолалларын кербутум саатар, ол иьин отказтана иликпин😅
@kubeye.20, учугэйдэрэ бэт ди🗣️🤣 син биир хаьы да заказывать будем, топтору хомуйуохтарын сурэхэлдьииллэр буо🤦🏻♀️
@simom.7, манна керееччум эээ, типа хас да размеры заказывают уонна онтон талаллар😅👍🏻 я тоже так хочу, но куттанабын😂 бугун попробую 😂🙏🏻
Туохтан куттана5ын по башке лошкой не дадут 😂😂😂😂
Смело отказтаа
дааа, онтон трусы заказала сэп, ону кини остуолугар арыйан визуально керен ылабын да? примерка нельзя же диии?
@kubeye.20 можешь в примерочной открыть посмотреть. Я бы не мерила, мало ли
@m_m333, миэннэрэ сыталлар дьэ😂 куттанан хаьан да отказ дии иликпин😂
да можно конечно, в пункте сразу отказтаатахха бесплатная же еще возврат
За возврат даже если не подошел размер, за обратную доставку деньги снимают, поэтому чтоб точно подошло отзывы читаю и размерную сетку смотрю по 100 раз, чтоб не ошибиться. Раньше всё бесплатно было, люди очень много товаров заказывали и тупо за ними не приходили либо всё в отказ отправляли, из-за них доставку сделали платным