мари
mari__0
мари·Мама сына-младенца

Ребенок не ест смесь: что делать, какую выбрать?

🙋🏻‍♀️огом св ,смесьпытын билигин да була иликпит 🥹нестожен ,малютка ,малютка комфорт про,нутрилон комфорт пробовали даганы испэт 🥲бутылки эмиэ хаста да уларыттыбыт 🫠титькабытын бырахтарарым дуу диэн саныыбын ,куну быьа смесь испэххэ да сылдьыан сеп ,маарын узига сылдьыбыппыт аччыктаабыт диэбитэ тетя уонна хаппырыыстаммат игин аччыктаатым диэн 😩педиатр тетяттан ханнык смесь кеьебут диэн ыйыппыпар бэйэн кер испэт буоллагына уларыт диир ,наьаа часто уларытар соччо суога боло ди 🥹ая стресс ,що делать та 🫠сарсын нан ыларым ду ,ханыката учугэйий ?

Комментарии

maiiav
Майя 🌸🐝·Мама дочки (2 года)

Нан опти про

Нравится Ответить
mari__0
мари·Мама сына-младенца

хайдах смеьый ?запордатар ду ?😅

Нравится Ответить
maiiav
Майя 🌸🐝·Мама дочки (2 года)

@mari__0, суох

Нравится Ответить
mari__0
мари·Мама сына-младенца

@maiiav, чэ бэт ,махтаал 🤗

Нравится Ответить
anzhela.popova.96
Анжела Макарова·Мама двоих (младенец)

Моя дочка тоже очень мало кушает, олох заставляю титю брать, св пытались даганы тоже не пьет сильно, пару глоточков делает и все, играется лежит .. 300гр недовес, ничего страшного нормально диэбитэ педиатр

Нравится Ответить
mari__0
мари·Мама сына-младенца

оо дуо 🥲

Нравится Ответить
zi_vasileva
Зинаида·Мама сына (1 год)

биьи эмиэ примерно в вашем возрасте св буолбуппут, тоже много смеси пробовали и остановились на нан оптипро, устунан ив буолбута🤭

Нравится Ответить
mari__0
мари·Мама сына-младенца

хайдах смеьый ?😅запор игин буолар ду ?

Нравится Ответить
zi_vasileva
Зинаида·Мама сына (1 год)

@mari__0, тьфу3 запоров никогда не было, каждый день какаем

Нравится Ответить
mari__0
мари·Мама сына-младенца

@zi_vasileva, ээ хата ,хорошоо махтаал 🤗

Нравится Ответить