🙋🏻♀️огом св ,смесьпытын билигин да була иликпит 🥹нестожен ,малютка ,малютка комфорт про,нутрилон комфорт пробовали даганы испэт 🥲бутылки эмиэ хаста да уларыттыбыт 🫠титькабытын бырахтарарым дуу диэн саныыбын ,куну быьа смесь испэххэ да сылдьыан сеп ,маарын узига сылдьыбыппыт аччыктаабыт диэбитэ тетя уонна хаппырыыстаммат игин аччыктаатым диэн 😩педиатр тетяттан ханнык смесь кеьебут диэн ыйыппыпар бэйэн кер испэт буоллагына уларыт диир ,наьаа часто уларытар соччо суога боло ди 🥹ая стресс ,що делать та 🫠сарсын нан ыларым ду ,ханыката учугэйий ?
Моя дочка тоже очень мало кушает, олох заставляю титю брать, св пытались даганы тоже не пьет сильно, пару глоточков делает и все, играется лежит .. 300гр недовес, ничего страшного нормально диэбитэ педиатр
биьи эмиэ примерно в вашем возрасте св буолбуппут, тоже много смеси пробовали и остановились на нан оптипро, устунан ив буолбута🤭
@mari__0, тьфу3 запоров никогда не было, каждый день какаем
Нан опти про